Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 21:19   #29
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu da Oldu Polis, İtfaiye Erini Gözaltına Aldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sevgili Realciğim, sana katıldığımı söylerken ciddiydim. Herkes kural neyse uymak zorunda, hele ki böylesi acil durumlarda.

Keşke görevli olan herkes görevini ciddiye alsa da, düzen bir şekilde yerine getirilmiş olsa. Hatta trafik polisi, yanlış park eden trafik polisine bile ceza yazsa.

Benden alıntı yaptığın yerde, senin meslestaşlarına atven dediklerimin ne kadar doğru olduğunu yaşayarak göreceksin.

Bak işte benim dediğim de bu.. Konu kendi içinde değerlendirilmesi, genelleme yapılmamalı.. İçinde polis geçen her konuda, polis haklı olsa bile, bir kızgınlık var diye, baştan aşağı veryansın edilmesi bizi komik duruma düşürür...

Hastanelerde herkes hastasının yanında olmak istiyor, bu mümkün değil. Acilden dışarı çıkartıldıklarında ortalığı yıkıyorlar, doktorlara hucüm ediyorlar. Vatandaş gökten zembille indi, çok anlayışlı, pırıl pırıllar, terbiyeli ve uslüplar sanki..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.