Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 22:40   #35
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu da Oldu Polis, İtfaiye Erini Gözaltına Aldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Jazz Mesajı göster
Birşey soracağım; ben de üç yıl önce Almanya'da bulundum. Adımını yola attığında arabaların durması biraz abartılı bir tabir ama evet yayalara karşı fevkalade bir saygı var ve evet bu durum benim de dikkatimi çekmişti, de bu durumun bu konuyla ne ilgisi var?...
Kocaman bir hiç..

Ben de İtalya'ya gittiydim. Şimdi İtalya anılarımı anlatmaya başlayacağım.

Sarhoşun biri, yani bimekan diye tabir ettiğimiz evsizlerden biri alkollü vaziyette, kaldırıma yıkılmış uyuyakalmış.. Motosikletli bir polis, telefon açtı 5 dakikada Ambulans geldi.. Tabi o yıllarda Türkiye'de böyle şeyler pek olmuyordu.. Hayretle olaya bakıp, bize gösteriş mi yapıyorlar yoksa diye homurdanmadan da edemedik..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.