Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.12.13, 12:21   #2
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32341
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kaçırma Olayı ve Küstahça Tehditler! | Tokmak

Devlet korkmuyor ama.. cümlesinden sonrasını okumadım..

Halen bir devleti savunmacılık bir devlet korkmaz devlet aslandır kaplandır inanışları var.. bunlara gülüyorum.

Ekonomik olarak sıfırsın dışa bağlısın elinde olan tüm kaynaklar bağlanmış bitmiş ekonomin ancak gelen sıcak para akışına bağlı, her kolun her kurumun vatandaşına karşı güvensizlik sağlamış vatandaşını isyan ettirmiş sanıyorlar ki eh baştakiler bile bile veriyorlar zevk olsun diye veriyorlar canım o tavizleri böyle birşey yok siyasetçilerin umrumda değil devlet.. onlara göre devlet anlayışı koltuklardan ibaret para gelirinden sömürüden ibaret..

Zamanında Özal denilen zata "ama efendim pkk" dediklerinde adam "onlar eşkiye canımm kimki onlar üç beş eşikiya sürüsü bakarız" diye küçümsemişti aha sonucu karşınızda O eşkiya devlete diz çöktürüyorsa eşkiyaya değil devletin tavrına bakacaksın davranışlarına içinde bulunduğu duruma bakacaksın.

Yukarıda saydığım nedenler dolayısıyla devletin devlet olacak bir hali kalmadı bana göre.. Bu yüzden o eşkiyaya boyun eğiyor. Çünkü belli bir yaptırımın yok gücün yok bir kere emperyalistlerin kucağına düşmüşsün her denileni yapmak zorundasın. Acı ama gerçek.. Siyasetçiler halen koltuklarının ne kadar sıcak olduğunu düşünebiliyorlarsa bu devirde kimse kusura bakmasın ama ben ve benim gibi milyonlarca insanın devletin bekasından daha çok düşüneceği önemli şeyler var.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.