Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.13, 03:45   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bir Evsiz donarak öldü..

Baska baslik altinda bunu okumustum, baslik olarakta Tanidik cikti diye yazdiginda, burada yanlis anlasilmasin diye, konu acmaktan vaz gectim.

Konu icin Tessekkürler Serserigezgin.

Sene 2011/12 Kisi.

Yer Almanya Frankfurt.

Gündüz Frankfurtta gezerken bir hadise gözüme carpmisti.
Bulgaristandan Almanyaya getirilmis, sonra evden atilip, yatak yorganinla Kaldirimda yatan bayani görmüstüm.

Sogukta bayagi vardi.

Reklamlardan tanidigim Telefon numaralari aklima geldi.
Burada soguklarda devamli bu Reklamlar cikar, sayet yardima muhtac birini görürseniz, oraya telefon edip, bir ekip yollanir.
Bunlari Sokaklardan alip, sicak Corba ve sicak yer temin ederler.

Telefonnumaralari bedavadir, Cep telefonlarindanda telefon edilebilinir.
O senesi, devamli gezdigim Alman Forumlarindáda, bunu konu yapip, Sehir sehir degisen Telefonnumaralarini listeleyip, konuyu acmistim.

Bu konuyu okurken, acaba böyle örgütler, Türkiyede yokmudur diye düsünmeye basladim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.