Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.13, 23:28   #34
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İnternetten Alışveriş

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
İnternetten çok sık alışveriş yaparım, limiti fazla olmayan sanal kredi kartı kullanılmasını tavsiye ederim. Son alışverişim kitapyurdundan oldu ama dolandırıldım galiba şirket ya battı ya batacak kitaplar gelmedi. Bu siteye dikkat...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Kitaplarımı gönderdiler sonunda. Sanırım büyük bir sistem sorunu yaşıyorlardı. Titreyip kendilerine geldiler...
Tnt, bende dediğin yerden sipariş veriyordum kitapları. 25 Kasım'da sipariş verdiğim kitaplar 15 gün sonra geldi. Gelmeden önce siteye girip bakmıştım. İstediğim kitaplar temin edildimi edilmedi diye. Temin edildi ibaresini görünce tepem attı. Taahütleri 5 iş günü içinde teslim olduğunu hatırlatan okkalı bir e-posta gönderdim ve ertesi sabah kitaplar kurye ile geldi.

Kuryenin gelmesi ile de bu site hakkında başka bir şey daha öğrendim. Site kurucuları bil bakalım neredenmiş? Ve çalıştıkları kargo firması da kimlerdenmiş?

Ve kendime çok kızdım nasıl böyle bir hataya düştüm diye. Bundan sonra asla bu siteden sipariş vermem. Başka bir siteden vereceğim siparişlerimi.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kardelen26 Mesajı göster
Ben de alıştım artık internetten alışveriş yapmaya, çalıştığım yer alışveriş merkezlerine uzak olunca iyi oldu valla
Ne aldığıma gelince cıncık, boncuk
Kardelen, ne diyeyim sana. Pazardan alacağın incik boncukları bile ayağına getirtiyorsun.

İncik boncuk tarzı şeyleri sevmem. Hem sevsem de kullanamam. Allerjim var. Hemen cildim kızarıyor ve kaışınmaya başlıyor. Kaşıdıkça da iyileştiğinde yerinde kocaman bir iz bırakan yara oluşuyor.

İnternetten alışveriş güzel oluyor. Özellikle de fotoğraf makinemin ekipmanları için. Hem ürünleri karşılaştırma seçeneğini de benim için bir avantaj. Daha çok kitap siparişi veriyordum.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.