Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.12.13, 10:16   #44
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Kilonuz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kilo birazda insanın bünyesiyle ilgili birşey. Metabolizma hızlı çalışırsa insan yediklerini daha rahat yakabiliyor.

Benim gibi bir tatlı delisi için bu durum iyi.

Kilomla hiç sorunum olmadı.

Kilonuz ne olursa olsun insan kendi sağlığı için mutlaka hergün enaz 20dk yürümeli..

Sizlere başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Bozayı çok severim. Özelliklede Eskişehirin bozası meşhurdur. Birgün yine canım boza çekti. Ama yerinden değilde rastgele bir pastaneden aldım.

Öyle aldımı bir bardak kesmez beni tamamını içmem lazım. Neyse içtim hepsini. O gece bitti sabah bir uyandım. Bana göre herşey normal. Ama nezamanki yüzümü yıkamak için aynanın karşısına geçtim ki bir çığlık

Yüzüm olmuş size 100 kiloluk bir insan yüzü tekrar aynaya baktım. Hala öyle. Kendimden korktum bir an. Hemen hastaneye gittim.

Meğerse akşam öyle görmemiş gibi içtiğim bozadan zehirlenmişim.

Keşke aklıma gelseydi de o halimin bir fotoğrafını çekseydim. Bir daha herhalde öyle bir kiloyu hiç göremem

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.