Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.12.13, 18:08   #14
Sagay88
Üye

Sagay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 104
Aldığı Teşekkür: 232
Rep Derecesi : Sagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Hepimizin Annesi Öldü..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi abartmatozu Mesajı göster
Allah rahmet eylesin, ama benim annem değildi.
bilginiz olsun

Cok hosuma gitti bu mesaj!
Becerebilirsek guzel de bir tartisma cikar buradan.

Millet olarak cok duygusaliz ve bunu en uc noktalara ifade edebiliyoruz.
Belki sahip cikma, yuceltme adina yapiyoruz bunu ama yavas yavas da
icini bosaltiyoruz duygunun veya dusuncenin. Ya da bazen alet oluyoruz birseylere farketmeden... Hepimiz suyuz, hepimiz buyuz derken bir de bakmisiz hicbirseyiz.

Hic unutmuyorum Hirant Dink olduruldugunde bir suru kisi "Hepimiz Ermeniyiz" diye bagirmisti. Cok rahatsiz olmustum cunku yapilana karsi cikmak, o insana sahip cikmak icin ille de Ermeni olunmasi gerekmiyordu!
Bana gore bir T.C. vatandasi oldurulmustu! Din, dil, irk ayrimim yok ama ben bir Turk'um. Alcakligi yermek icin bile olsa Ermeniyim diyemem!

Evladini kaybeden tum analara sabirlar diliyorum, andigimiz kayiplara da tekrardan Allah Rahmet eyleye.

Sevgiyle...