Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.13, 14:34   #200
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9476
Mesajlar: 32,372
Ettiği Teşekkür: 107216
Aldığı Teşekkür: 166268
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(16 Aralık - 22 Aralık)Sevgili Koçlar, ilişkinizde daha net bir tutum izlemelisiniz. Sizi yoran ve sıkan bir hal varsa, bunu kendisiyle konuşarak belirlemeli ve kendi içinize atmamalısınız. Partnerinizin de sizden isteği şeyler olabilir. Ortak yolu bulabilmek için karşılıklı olarak konuşmanız iyi olacaktır.

Kariyer olaylarında bazı durgunluklar yaşayabilirsiniz. Ancak kendinize olan güveninizi yitirmemelisiniz. Bu ara düşündüğünüz destekleri göremeyebilirsiniz ama inancınızı yitirmeyin çünkü yakın bir tarihte her şey sizin istediğiniz biçimde olgunlaşacaktır. Siz sadece biraz daha sabredin.

İnternet, bilgisayar ve sosyal medya karşısında fazla zaman geçirmeniz mümkündür. Bu dönemde kendinizi işe zor adapte ettiğinizi fark edebilirsiniz. Biraz daha konsantre olmaya çalışın.
Sevgili Boğalar,aklınızdaki ortaklık, evlilik veya iş arkadaşlığı konuları bu ahfta gündeme gelebilir ve çözümlemekten uzak durduğunuz konular, es geçtiğiniz olaylar artık karşınıza çıkabilir. Kendinizi biraz köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz ancak bu durumun yakında zamanda çözüleceğini bilmelisiniz.

İnsanlar sizi yakından tanıdığında, sizinle ilgili fikirleri değişiyor ancak dış görüntünüz ve imajınız biraz sert duruyor. Siz aslında sadece farklı birisiniz, kendi kurallarınızı koyuyorsunuz. Yeni tanıştığınız insanlar bunu anlamakta zorlanabilirler. Sağlık ve para konuları yine bu hafta da gündeminizde yer alıyor. Parasal gelişiminiz konusunda bir takım ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

Tahsil edilecek olan paranız varsa, bu dönemde elinize geçebilir. Ancak sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Özel hayatınızda bazı önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Eğer ilişkinizde sizi zorlayan ve bir türlü yoluna girmeyen konular varsa, bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz.
Sevgili İkizler, Bir değişimin ortasında duruyorsunuz. Bir iş veya hayatınızda gelişecek bazı yenilikler sebebiyle, şu anda var olan yaşam biçiminizi değiştirmek ve farklı bir stile geçmek zorunda kalabilirsiniz. Örneğin gece yaşayanlardansanız, yeni bir işe girerek gündüz çalışma hayatına geçiş yapabilirsiniz.

Bu değişim önceleri size çok sıkıntılı ve zorlu gelebilir ancak zaman içinde göreceksiniz ki; yaşayacağınız bu dönem, ileride sizi çok güçlendirmiş olacak.

Önemli bir proje, bir iş, bir gelişme yaşayacaksınız. Bu ayın genel enerjileri size şans getirici durumda ve bu hafta da oldukça kuvvetli enerjilere sahip. Ancak imza atmadan önce mutlaka bütün isteklerinizi detaylı olarak tartışın ve sözleşmenizi iyi okuyun.


Sevgili Yengeçler, Şanslı bir süreç yaşayacaksınız. Yaşantınızı ve sosyal hayatınızı değiştirecek bir olayın içine giriyor olabilirsiniz.

Farklı çevreler, yeni dostluklar, yeni işler, yeni insanlar tanımanıza sebep olacak bir dizi olayların adımını atıyor olabilirsiniz. Banka, kredi, borsa, yatırım gibi konularda bu hafta dikkatli olun ve pek adım atmayın derim.

Bu haftanın enerjileri, hayatınızdan gitmesi gereken bazı şeylerin bitmesi için sizi zorlayabilir. Bunu ister maddi, ister manevi anlamda düşünün. Bir türlü yolunda gitmeyen bir ilişki, sürekli para kaybettiğiniz bir yatırım gibi konular önünüze gelebilir.


evgili Aslanlar, Bazen bırakmayı da bilmek gerekir. Sizin de hayatınızdan gitmesi gerekenlerin bavulu bu hafta toplanıyor gibi görünüyor. Ancak merak etmeyin, bu durum sizi özgürleştirecek.

Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyen Yengeçler için bu hafta ve önümüzdeki haftanın enerjileri de çok uygun. Keyifli ve güzel kararlar alarak hayatınızda olumlu olaylara yol açacaksınız.

Bu haftanın enerjileri sizi sosyal çevrenizde yükseltecek ve daha aranan bir isim haline getirecek. İnsanlarla iletişiminizin yoğun olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Farklı çevrelere girerek, yeni ve önemli insanlarla da tanışabilirsiniz.Sevgili Başaklar, Maddi konularda gelişmeler var. Beklediğiniz bir alacak varsa, bu hafta gelebilir. Veya bir projenin kabul edildiğinin haberini alabilirsiniz.

Önemli olayların gelişmesinde etkili olan bu hafta yeni bir iş anlaşması, sözleşme, yeni bir projenin tasarımı ve hatta evlilik gibi önemli bir konuya imza atabilirsiniz. Hangisi olursa olsun, sizi güzel gelişmelerin beklediğini söyleyebilirim.

Bu hafta uzun zamandır beklediğiniz alkışı alabilirsiniz. İş yerinde amirleriniz tarafından takdir edilebilirsiniz. Artık çalışmalarınızın karşılığını gören birileri olduğuna siz de inanacaksınız. Bunca emeğin ve çalışmanın göze girmemesi mümkün mü zaten?Sevgili Teraziler, Olumlu sonuçlanacak iş görüşmeleri, yeni projeler hem size heyecan verecek, hem hayatınızda farklılıklara neden olacaktır. Bir anda enerjinizi değiştirecek ve sizi gelecek planlarıyla ilgili daha olumlu düşünmeye yönlendirecek zamanlar içindesiniz.

Size bir kazanç kapısı açacak, maddi konuda artış sağlayacak bazı gelişmeler söz konusu. Bu durumun bu hafta adımını atabilir veya bir karara bağlayabilirsiniz. Bir imza, bir sözleşme, anlaşma yapmanız mümkündür.

Sağlık konusu yine bu hafta gündeminizde olacak. Sağlığınızla ilgili planları, tetkikleri ve randevularınızı ihmal etmeyin. Yapmanız gerekenleri, almanız gereken ilaçları atlamayın. Sağlığınıza önem verdiğiniz ve özen gösterdiğiniz sürece bir sıkıntı olmayacaktır.


Sevgili Akrepler, Bir ilişki yaşıyorsanız, birlikte yapacağınız yatırımları veya gelecek hayallerinizi bu haftanın gündemine taşıyabilirsiniz. Kalbi boş olanları ise küçük bir heyecan bekliyor diyebilirim. Özellikle iletişim aletleri, sanal ortam gibi kanallardan ummadığınız biri gelebilir.

Bu hafta size taze bir enfes gibi, farklı bir gelişmenin iyi gelebileceğini söyleyebilirim. Belki yaptığınız bir konuda, yeteneğiniz olan bir alanda kendinizi gösterme şansı bulabilirsiniz. Hatta bu uğraşınızı maddi kazanıma çevirme konusunda da bir şans yakalayabilirsiniz.

Ancak bu hafta para harcamanız konusunda sizi uyarmak isterim. Elinizde olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Kazandığınız parayı boşa harcayabilirsiniz. Paranız konusunda dikkatli olmanızda yarar var.

Sevgili Yaylar, Özgüveninizi güçlendirecek, kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceğiniz bir iş teklifi veya terfi alabilirsiniz. Maddi olarak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu hafta enerjiler sizi mutlu etmek için çalışıyor.

Duygusal dünyanız ise; sanki geçen haftadan bu haftaya gel-gitler yaşadı. Karşınızdaki insanla ilgili bazı fikirler geliştirmiş ve artık onu daha iyi tanımış olabilirsiniz. Sanki eski heyecanınız yok gibi!

Bu hafta beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Bazı terazi burçları maddi açıdan bir beklenti içinde, bazıları ise işle ilgili gelişmeler bekliyor. Bu hafta beklediğiniz haberler gelebilir. Kendinizi güzel gelişmelere hazırlayın.

Sevgili Oğlaklar,kendinizi geliştirmek adına bazı eğitimler almanız gerekebilir. Gelişecek olaylar, sizi zayıf olduğunuz konularda güçlenmek zorunda bırakır ve siz gerek maddi gücünüz, gerek kariyer planınız için bir eğitim desteği almak isteyebilirsiniz.

Yeni bir aşkın başlangıcını da bu hafta karşınıza çıkabilir. Ancak bu başlayacak ilişkiye ilk görüşte aşk demek yanlış olur. Zaman içinde gelişecek ve kararınıza göre hangi yöne gideceği belli olacak bir aşk demek daha doğru.

Bu haftanın enerjileri size maddi anlamda bazı kararlar vermeniz yönünde destek olacaktır. Kimileriniz yatırım yapmak isteyebilir. Yatırımlarınızı nasıl değerlendireceğiniz, nerede birikim yapmanız gerektiği gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


Sevgili Kovalar, Bazılarınız için alacağınız olan bir paranın gelmesi sevindirici olacaktır. Yeni bir proje, iş anlaşması gibi konular da gündeme gelebilir. Sizin için enerjisi yüksek bir hafta olacak.


Eskiden kalma bir aşk tekrar gündeme gelebilir veya uzakta olan biriyle bir ilişkiye başlamak zorunda kalabilirsiniz. Yurtiçi veya yurtdışı yerlerde evlilik programları yapabilir veya oralarda yaşayan birilerine aşık olabilirsiniz.


Bu haftanın enerjileri sizin adınıza kariyer anlamında önem taşıyor. Yeni bir adım atabilir ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Yaptığınız işte eksik kalan veya zayıf olduğunuz konular varsa, bu konularda bazı eğitimler almak için harekete geçebilirsiniz.


Sevgili Balıklar, Kendinizle baş başa kaldığınız anlarda, içinizdeki dünyayı sorgulamak ve kendinizle ilgili yüzleşmelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Hata biraz yoga, meditasyon gibi konularda derinlemesine araştırmalar yapmak, parapsikolojik konularla ilgilenmek dikkatinizi çekebilir.

Bu hafta hayatınızda bazı yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Biliyorum siz alıştıklarınızın bozulmasından hoşlanan bir burç değilsiniz ancak bazen eskiyen sistemleri ve işe yaramaz olanları atmanız gerekecektir.

Yaşam tarzınızda bir değişiklik yapmaya zorlanabilirsiniz. Bu belki beslenmeniz, belki uyku düzeniniz olacaktır. Çalışma hayatınız veya çalışma şekliniz değişebilir. Bu değişimlere karşı gelmek yerine, uyum sağlamaya çalışırsanız, daha kolay bir geçiş sağlarsınız.

Kaynak

__________________
Canan Şu Anda Forumda.  
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.