Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.13, 20:48   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 54 Kentte Kış Lastiği Takmayana Ceza Kesilecek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Abi bu sadece ticari araçlar için geçerli değil mi ? Ben öyle biliyordum..

170 TL tanesi 4 tane alsan 680 TL.. Ben veremem o kadar parayı kaya kaya giderim.
Burada sadece Kaza yapanin can sorunu yok, yola kosan Cocukta, zamaninda duramadigin icin, cani TEHLIKEDE!.

Düsün bakalim, bir lestigi, normal kullanista 7 ila 8 sene kullanabiliyorsun.
Bundan fazla kullanilmasini bende tavsiye etmiyorum, "CÜNKÜ" Lastik O zamandan sonra özelligini yitiriyor.

Profil güzel olsa bile, degistirilmesini öneririm burada!.

Simdi burada iyi sartlari düsünüpte, sene basi 100 Lira emniyetin icin, fazla oldugunumu düsünüyorsun?.

O durumda Cezalar dahada Fazlalastirirlsin´ki, bu Korkudan hic olmazsa Cocuklarimiz, biraz güvende olur!.

Alıntı:
Neden bu resim seçilmiş ona takıldım.
Dogru, benimde Resmimi kullanabilirlerdi.

Benimde Uzun sacim var.

Söyle is Paraya baktiginda, Cömert olan Erekekler bile, Gari gibi oldugundanmi acaba.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.