Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.13, 21:56   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 54 Kentte Kış Lastiği Takmayana Ceza Kesilecek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sana ilk defa katılıyorum, kendi canımızdan ziyade başkalarını da düşünmek lazım. En kısa zamanda alayım, hatta ve hatta alana kadar arabaya binmiyorum.

Bide varya parasından falan şikayet edenler varya sinir oluyorum onlara neymiş efendim yok 170 mişde 680 olmuş da falan valla ne kadar ayıp..

Yavas yavas gözüme girmeye basliyorsun.

Nede olsa sende Cocuk sahibisin artik/yakinda?.

Zamaninda duramayan arabanin, lastik sorunu olmasi, ne aci düsünce.

Sadece bir öneride daha bulunayim, daha evvel belirttigim gibi, Kislik Lestiklerde, Karin altinda olabilecek Buzlarda, etkisiz hale geliyor.

Onun icin hava sartlarina, Araba sürüsleri ayarlanmasi lazim.

ABS/BBS/ bunlar bütün olarak Araba sürmesini kolaylastiriyorlar, Kazalari önlemiyorlar.

Bu Teknige güvenipte, Riskli sürüslerden kacinilmasi lazim.

Cok yeni ehliyetliyle, tur yaptim.

Kendisi birsey sananlar, yanimda arabayi terk ettigimde oturu kaldilar.

Belkide yeni Kilot lazimdi onlara.

Marifet Virajlari Hizli alabilmek degil, Virajin arkasinda olabilen Cocuklari Cignemeden durabilmek.

Iki sefer, kiritik bir durumda oldum.

Birincisinde arabayi yoldan cikardim, ikincisinde baska arabaya vuracagima, vitesi kücültüp, songaz verip, arabayi cevirdim, direk agaca sürdüm.

Mal her zaman edinilir, Tanri degilim´ki, alabilecegim cani yaratabileyim.

Bu yazidan sonra, "AKP" su agac kesimlerinde bana danismazsa artik.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.