Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.12.13, 13:42   #17
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Üç Bakanın Oğlu Gözaltında

Oyyyy! buna ne güldüm ya!..

Twitter’daki en aktif siyasetçilerden olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e bir twitter kullanıcısı “Senin oğlanı içeri almışlar!” yazdı. Gökçek ise bu tweete endişeyle “NEREDE OKUDUN?” yanıtını verdi. Tweeti yazan KadirDB isimli kullanıcı ise “Şaka şaka… Söyle evden çıkmasın, ortalık karışık” yanıtını verdi.

Gökçek ve KadirDB (Odun Herif) isimli twitter kullanıcısının bu konuşmaları kısa sürede Twitter’da en çok konuşulan konulardan oldu. Gökçek’in espri konusu olmasının ardından yazdığı bu tweeti sildiği görüldü.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.