Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.12.13, 22:40   #47
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32377
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Üç Bakanın Oğlu Gözaltında

Bu saatten sonra geri dönüşü olurmu bilmiyorum.

Yani hiçbirşey olmamış gibi bırakıpta bu olayın üstünü kolayca kapatılabilecek birşey de değil. Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali bir kere ortaya dökülmüş bu. Yinede örtülürse çok büyük bir rezillik olur.

Ben ne yalan söyleyeyim cemaat denilen oluşumun bu denli güçlü olabileceğini zannetmiyordum. Şimdi düşündüğümde en büyük tehlike onlar bence.

Ha yaptıkları şey adaletmi dersiniz? Bence değil. Çünkü buna adalet kavgası denmez. Bu besbelli bir savaştır başka birşey değil.

Tetikçi, azmettiricisine sonunda silahını doğrulttu. Olay bundan ibaret.

Anlamaktada zorlanıyorum çok komedi aslında.

Düşünsenize İçişleri bakanının oğlu habersizce gözaltına alınıyor. Yani bu bence bir bakan sıfatında kişinin başına gelebilecek en kötü ve en trajikomik birşey.

Bu soruşturma çok su kaldırır. Şu rüşvet iddiası bile yenilir yutulur cinsten değil bir kere.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.