Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.12.13, 01:42   #56
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131067
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Üç Bakanın Oğlu Gözaltında

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bu saatten sonra geri dönüşü olurmu bilmiyorum.

Yani hiçbirşey olmamış gibi bırakıpta bu olayın üstünü kolayca kapatılabilecek birşey de değil. Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali bir kere ortaya dökülmüş bu. Yinede örtülürse çok büyük bir rezillik olur.

Ben ne yalan söyleyeyim cemaat denilen oluşumun bu denli güçlü olabileceğini zannetmiyordum. Şimdi düşündüğümde en büyük tehlike onlar bence.

Ha yaptıkları şey adaletmi dersiniz? Bence değil. Çünkü buna adalet kavgası denmez. Bu besbelli bir savaştır başka birşey değil.

Tetikçi, azmettiricisine sonunda silahını doğrulttu. Olay bundan ibaret.

Anlamaktada zorlanıyorum çok komedi aslında.

Düşünsenize İçişleri bakanının oğlu habersizce gözaltına alınıyor. Yani bu bence bir bakan sıfatında kişinin başına gelebilecek en kötü ve en trajikomik birşey.

Bu soruşturma çok su kaldırır. Şu rüşvet iddiası bile yenilir yutulur cinsten değil bir kere.

Dur yahu, daha Kaldirimin tasina bile ulasamadin, bekle daha neler cikacak.
83/85 Yildönümlerinde, bunlardan bir tanesi, aramizdaydi.

Staj almis, Frankfurtfurt Camisinde Hocalik yaparken bizimle Mesleki egitim yapiyordu.
Bazi Derslerde yardimci olmustum.

Daha sonralari yollarimiz ayrildi, gözden kacirdim.

Cevremde ama Cemaatten okutulmuslarda bulunur, bunlarla konusmak bayagi Zevkli oluyor.

Bunlarin aralarindada Radikaller var, daha bunlarla Tanismadiniz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.