Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.12.13, 19:48   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İçişleri Bakanının Oğlu Barış Güler'in Evindeki Aramanın İlk Görüntü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Paralari gördünen, hemen üyemiz Slower aklima gelmisti, Para lazim para diye bir satir paylasmisti.

Üye listesine baktim, ortaliklarda bile yok.

Paralari Banka kasetine koyarken, üzerinede Faturayi yerlestirirken, hep gicik oluyordum.

Ilk önce hepsini bir siraya koy, Bandrolu gecir, üzerine miktarini yaz.

Hesaplari yapmak daha zevkli oluyordu, Kasadan Faturayi cikarttiktan sonra, hangisi Sirkete yazilcak, hangisi Dükkanda kalicagi belli olduktan sonra, Net kazanclar belli oluyordu.
O zamanlar 17 rakamdan olan sistem cikarmistim kendime.
Bir üzerine baktigimda, hangi tarihte kaca aldigimi, kaca satip, kazancimida görebiliyordum.

Sifreleme sistemi yüzünden, Sorumluyla kavga bile ettim.

Sirketi terk edene kadar, cözemediler sistemi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.