Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.12.13, 22:27   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131290
Aldığı Teşekkür: 42679
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İçişleri Bakanının Oğlu Barış Güler'in Evindeki Aramanın İlk Görüntü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Valla bu paralar beni, hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bu sadece görünen nesnellik. Ben görünen nesnelliğin ardındaki gerçeklerin ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Vergisini düzenli olarak ödeyen, kırmızı ışıkta duran, ülkesini seven bir vatandaş olarak kesinlikle buna hakkım var.

Eğer bu samimi bir yolsuzluk operasyonuysa, operasyonu yapanlar, neden bugüne kadar bekledi? Bugüne kadar onca bilgi sahibi olmuşken, neden daha önce düğmeye basılmadı?

Onca emniyet müdürü, soruşturmayı yürüten savcılar neden görevden alındı? Bu bir savaş mı? Savaşın tarafları kimler? Uğruna savaştıkları ne?

Ben bunlara cevap arıyorum. Gerisi zıttırı bıttırı şeyler...
Trafik Polisleri,

Kirmizi isiklarda durupta, yollari tikayani bulduuuuum.
Bak yazili iftirasida burada bulunuyoooor.

Ugruna Savastiklari, Avrupada kurduklari Modern Kölelik sisteminide, Türkiyeye oturtabilmeleri!.

Borc Erekegin Kamcisi diye baslayan Sloganla, yürürlüge giren kredi kartlari sisteminde, Milleti Borca sokmak, böylelikle kenara birseyler atamamis Milletin sirtindan daha fazla kazanabilmek.

Ilk etapta bu!.

Bunun haricinde, Gladio-B teskilatini dahada güclendirmek, böylelikle, dogu Blok´un Reservlerinide harcattirip, son olarak Kuzey Kutupta olan energi reservi yataklarada yerlesebilmek!.

Burada Putin rest´i cekip, Kuzeykutuba Savas gemilerini yollamis, savasla bile bu Hak´i savunmaya calisiyor!.

Zaten Körfez savasindan sonra, simdilik olsa bile, Irak´in Petrol yataklarini, DAHA yirmi seneye garantilemis durumda.

Bundan sonra olabilecek davada, Türkiyenin Daglik bölgesinden Taslari sikistiripta yeniden Petrol yataklarini garantiye almak.

Mexiko körfezinde olan teskilatlar simdiki teknolji ile cok tehlikeli, böylelikle birkac Platformda Problemler ciktigi icin, kapatmaya mecbur kaldilar.

Burada Kanadadan gelen Boru hattida, tümüyle Ingilizler elinde oldugu icin, burada Ernergi kaynaklarini garantilemeleri lazim.

Türkiyede olan Bor madeninide unutmamak lazim, buna hakim olabilmek icin, Türkiyenin zayif düsmesi, Parcalanmasi lazim.

Yettimi bu kadar aciklama?, daha basindayim bak.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.