Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.13, 14:24   #14
Asparagas
Tam Üye

Asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 1622
Aldığı Teşekkür: 868
Rep Derecesi : Asparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Gülen, Ateş Püskürdü.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Avukatligini yaptigin, ney yapti?.

Camilere bile, ****** gibi VIP Salonlari soktu!.
Kur´an dedi, Sapik Salafilerin Dini Kitaplarini, Türkiyede Okullara kapak yapip, Bu Sapiklari, Anayasa korumasi altina aldi!.

Misirda bile, 8 ila 9 yasinda cocuklar evlendirilebilinir, Ölülerle bile cinsel iliskiye girilebilinir diye, Anayasalarina yazdirmaya kalktiklarinda, Askeriye bunlari Tahtindan indirip, Kodese atti!.

Bunlarin arkasindan, Avukatligini yaptigin, Agladi!.

Demokrasi Paketi adi altinda, bu Cocuk ve Ölü Tecavüzcülerini, Anayasanin korumasi altina aldi!.

Bumu simdi Müslümanlar icin yaptiklari dedigin?.

Bunlar benim Dinimden OLAMAZ!.
Bunu sadece bende söylemedim, Tarihimizde Kur´andada yaziyor!.

Türkcesini okumani tavsiye ederim, istersen daha iyi anladigim, Almancasini sana yolliyayim.
Meallerden kuran öğrenilirmi abi mealler mealleri yazanların şahsi yorumlarıdır. Adamlar kafalarına göre anlam veriyor kelimelere. Herif meal yazıyor kuran olmayan yere kuran ekliyor zikr yazan yere kuran yazıyor kitap yazan yere kuran yazıyor. Bunun gibi bir çok şey. Olmayan bir çok yere Muhammed kelimesini ekliyorlar. Adam ben böle anlıyorum sende böle anla diyor yani.

Halbuki kuran başka bişey. Mesela bir örnek kitapda Kuran ın kitap olduğu hiç geçiyor mu ? tam tersi kuran ın kitap içinde olduğu söleniyor. Ve kitap içinde bulunan kurana el mutahharun dan başkasının el süremeyeceği yazıyor. Yani kuran denilen şey kişi adam olmadıkdan sonra ona açılmaz. Bu meal yazanların çoğu Allah ın kelimeleriyle tango yapıyorlar. Halbuki Allah kelimelerim doğruluk ve adalet üzere tamamlandı kimse değiştiremez diyor. Ne demek doğruluk ve adalet o kadar derinlemesine analiz edilmesi gereken bişey ki bu elimizdeki kuran dediğimiz kitap. bakın kuran demiyorum elimizdeki 114 surelik kitap kuran değildir kitaptır kuran bu kitabın içindedir ve el mutahharun tarafından çıkarılmayı bekliyor öyle roman okur gibi çeviriyi okudum anladım mümkün değil