Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.13, 21:58   #54
Asparagas
Tam Üye

Asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 1622
Aldığı Teşekkür: 868
Rep Derecesi : Asparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Aşkta Yaş Önemli midir ?

Sadece yaş olsa iyi. Görünüş sosyal durum kültürel durum bunların hepsi önemlidir. Filmde oynamıyoruz valla hayatın kendisi bu yapacak bişey yok. yaş kurtarsa oda yetmez yani mesela rihannayla yaşıtım ama biribirimize aşık olma ihtimalimiz şu meşhur yaratılış teorisinde kullanılan örnekdeki maymunun insanlık tarihini daktiloda yazması ihtimali kadardır. hadi diyelim bi ihtimal maymun daktiloya doğru bastı o zaman belki ben platonik aşık olurum ama o kadarla kalır yani. ne maymun insanlık tarihini daktiloda yazar ne de rihanna bana aşık olur

zaten insanın varoluşunda bu tür şeyler yaşadığı çevresine göre ve bir çok nedene göre şekillenir. yani adam gerizekalı değilse gidip rihannaya aşık olmaz anlatabiliyormuyum. davul bile dengi dengine olayı