Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.13, 20:52   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İstanbul'da Büyük Protesto

Su masa üzerinde bulunan Bilgisayarin kablolari, arkadsindaki duvardan, tabannin altindan masaya giriyor.

Bu resimde görünmeyen, sunun önünde Pangea ismi yerdede yaziyor.

Karistirmam imkansiz!.

Bunlarin yardiminla, Frankfurt/Höecht´te birde Ögrenci yurdu acildi.

Burasinin Elektriklerini, ve Oturma odasinda bulunan Televizyonu, Bilgisayara veya Diz üstüne takabilmek icin, Ekran kablosunu bile kendi ellerimle cektim.

Cemaatla yakinligi acik bir gercek!.

Bunlarin adamlari, "kücük gruplarda" evlerde toplanip, Beyin yikamasi yapiyor.

Iki sefer gittikten sonra bunlarin toplantisina, sorularimdan rahatsizlanmislar, istenmenen guruplarin icine adimi yazmislardi.

Son secimlerdede, bunlarda Ucak seferleri organize edip, Türkiyede secimleri manipüle etme amacli seferler organize ettiler!.

Extra bunun icin, ben bile Secmen kiyadi cikarmistim, sonra iclerinden bir IT, yok dedi.

Bu Hediye olan Cep Telefonunla Resminide ceker, sonra yeni secim kiyadi doldurup, yeniden baska partiye oyunu verir demisti.

Simdi Reklam yerine gecmesin diye, secebilecegim Partinin ismini yazmadim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti