Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.12.13, 12:13   #204
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9471
Mesajlar: 32,356
Ettiği Teşekkür: 107204
Aldığı Teşekkür: 166242
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(23 Aralık - 29 Aralık)Gökyüzü bu hafta rahatsızlıklarınızın sona ermesi ile rahatlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Ruhsal fiziksel maddesel duygusal konularda yenileniyor sorunları ardınızda bırakmanın keyfini sürmeye başlıyorsunuz. İş ve özel yaşamınızda kendinizi doğru şekilde ifade edecek zamanı doğru kullanarak var olan şartlarınızı çok daha iyi hale getirecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Bu hafta dikkat etmeniz gereken tek konu cesaretinizi nerede ve ne şekilde kullanmanız gerektiğini kavramanız olmalı….
Gökyüzü iş ve özel arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat çekmekte. Arkadaşlarınızın sinsi planları ile karşılaşabilir sizi alt etmek için daha once de yaptıkları pek çok konuyu bu gelişmeler sayesinde ortaya çıkarabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmek güç olabilir. Fakat asla öfkenize yenilerek kontrolü kaybetmeyin. Güçlü bir dönemin içindesiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak sarsıcı gelişmeler aile yaşamınızı etkileyebilir. Sabırlı davranın ve zor günlerde bir olabilmenin ne kadar önem taşıdığını aklınızdan çıkarmadan hareket edin. Bekar Boğa’lar sizler için süpriz karşılaşmalar duygusal yakınlaşmaları getirebilir…

Bugün dikkat gerektiren işlerde temkinli olmalısınız. Ani kararlar almaktan ve her çağrıldığınız davete gitme konusunda iki kez düşünmelisiniz. Beklenmedik durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız acele kararlardan uzak durmalısınız. Ailenize zaman ayıracak birlik ve düzeninizi kuvvetlendirerek çözümsüz kaldığınız bi çok konuda onların desteğini alarak yaşanan olumsuzluklardan uzaklaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan İkiz’ler arkadaşlar ve aile yakınlarınızın aracılığı ile tanışacağınız biri aklınızı başınızdan alabilir. Ruh eşinizi bulabilirsiniz.


Gökyüzü iş hayatınızda iş birlikleri ve fikir alışverişlerinin getireceği faydalara işaret etmekte. Özünüze sadık kalarak gelişmelerden faydalanmalı ve yeni görüşlere hayatınızda yer vermelisiniz. Vermelisiniz ki kapılar size açılsın maddi manevi zenginlik zamanı sizler için. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana biraz daha fazla zaman ayırmalı ondan beklentilerinizi ifade ederken onun ne istediğinide öğrenmelisiniz. Hiç bir ilişki tek tarafın beklentileri üzerine kurulamaz bunu unutmayın!
Gökyüzü yaşam enerjinizi yükseltirken sağlık problemlerinizi de ardınızda bırakarak ışıl ışıl bir dönemi müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda da rakiplerinizin arasından sıyrılacak açık ara liderliğe doğru ilerleyeceksiniz. Bu hafta ilgilendiğiniz üzerinde çalıştığınız ne varsa size kazanç olarak geri dönecek olabildiğince iletişime önem verin ve zamanı doğru kullanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkinizde sorunları birlikte aşabilmenin tahammül ve sevginin her şeyin üstesinden geldiği keyifli bir haftadasınız. Bekar Aslan’lar sizlerde iş ve eğitim hayatınızdan kalan zamanı arkadaşlarınızla değerlendirin süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda perdelerin aralanması ile maddi manevi şansların sizinle olacağını müjdelemekte. Bu hafta iş değişikliği yeni bir başvuru gibi düşünceleriniz varsa gerçekleştirebilir ve beklediğiniz olumlu sonuçları alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Başak’lar eşinizin ailesinden kaynaklanan finansal problemler ortak mallar ve paylaşımlarınızla ilgili sıkıntılara sebep olabilir. Sakin olun ve yıkıcı yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. Bekar Başaklar sizlerde bu hafta aşk hayatınızdan çok iş hayatınıza yönelmeli duygusal meseleleri hafta sonuna doğru ele almalısınız.

Gökyüzü uzun süredir sorun ettiğiniz konular üzerinde daha pozitif yaklaşımlarda bulunmanız gerektiğine dikkat çekmekte. Günün getirilerini daha iyi değerlendirmek için kuruntularınızdan uzaklaşmak için çaba sarfetmelisiniz. Geçmişle yaşamaya devam etmek o dönemde yaşadığınız çözümsüz sorunları günlük yaşamınızın bir parçası haline getirmek sizi sadece yoracak ve ruhunuzu olumsuz duyguların esiri edecektir. Silkenin şimdi toparlanma zamanı. İş hayatınızda bir takım karışıklıklar yaşanabilir soğukkkanlı davranın ve akışa ayak uydurun.

Gökyüzü hafta boyunca genel sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Stresli bir ortamda çalışıyorsanız kendinizi rahatlayacak bir şeyler bulmalısınız. Aksi halde strese bağlı beklenmedik sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda maddi konularda dikkatli olmalısınız. Yerine getirilmeyecek sözler yanılgılar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise sorunlu bir evliliğin içindeyseniz yaptığınız tüm fedakarlıklara rağmen halen hak etmediğiniz sözler ve davranışlar görüyorsanız kararlar alabilir yaşam rotanızı tamamen değiştirecek radikal girişimlerde bulunabilirsiniz.
Haftanın ilk günleri iş ve özel yaşamınızda yaşananlara hep ters taraftan bakar ve kimsenin söylediklerine inanmazsınız. Bu süreçte olmadık kuruntular ortaya çıkacak ve sizi rahatsız edecektir. Sevdiğiniz insanın sevgisini denemek için bir takım küçük oyunlar oynayabilirsiniz fakat birlikte olduğunuz insan bunu güvensizlik olarak algılayabilir dikkatli davranın. Kaş yapayım darken gözden olmayın… Gezegenlerin bugün ki transit etkisi hayal gücünü harekete geçirir. Hafta boyunca fiziksel olarak kendinizi bitkin hissedebilirsiniz yediklerinize özellikle dikkat etmeni yararlı olacaktır.

Çevrenizi genişletmek için yılın en iyi zamanlarından biri sizler için önemli insanlarla tanışabilir onlardan gelecek beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşamınıza biraz daha zaman ayırmalısınız eş yada sevgilinizin görüşlerine öngörülerine biraz daha önem vermelisiniz. Evliliğinizle ilgili sorunlarınızı kendi aranızda halletmeli 3ncü şahıslarla özel yaşamınızda ki rahatsızlıkları paylaşmamalısınız. Arkadaş ya da yakınlardan kaynaklanan bazı gizli faktörler olabilir ya da biri sizi yanlış yönlendirmeye çalışabilirler. AKILLI DAVRANIN! Yine bu enerjiler altında beraberliği olmayan Oğlak’laryeni aşklara yelken açabilirler. Parayla ilgili konularda acele karar vermemeli fırsat gibi görünen olayları da iyice incelemeli ve bu konular hakkında bugün karar vermekten kaçınmalısınız.


Bu hafta yeni yerler görmek için fırsatlar bulabilir. İşiniz gereği seyahatler sayesinde bu imkanı yakalayabilirsiniz. Gökyüzü olumlu etkileri ile zihninizi ve ruhunuzu arındırıp dinlendirebileceğiniz aktivitelere yönelebilir olumlu sonuçlar alabileceğinize işaret etmekte. Yaşamınızda ki olayları düşünün kendi isteklerinizle diğerlerinin istekleri arasında nasıl denge sağlayacağınız konusunda sizleri kendinizle tartışmalar içine girmeden öncelikle kendinizden sorumlu olduğunuzun bilinciyle hareket etmek doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Bugün kendini ruhsal yolculuğunuzu keşfe çıkın. Ruhunuzun derinliklerinde yer etmiş sizi yoran aynı kısır döngüde kalmanıza sebep olan düşünce kalıplarınızı kırarak yenilenen değişimin enerjisini tüm benliğinizle yaşamaya başlayın.


Bu hafta sosyal yaşamınızı hareketlendirecek enerjilerle kuşatılacaksınız. Bu enerjiler altında yeni biriyle tanışabilirsiniz evli olanlar ise eşinizle romantizmi yoğun olarak yaşayabileceğiniz aşkınızı alevlendirecek güzel bir dönemdesiniz. Kendi yakınlarınızla ilişkileriniz olumlu yönde daha da gelişecek paylaşımlarınız ortak kararlarınız her biriniz için güzellikleri de beraberinde getirecek şimdi kenetlenme zamanı. Hepinizi ilgilendiren olumlu kararlar alabilirsiniz ben yerine biz olma bilincini paylaşın. Alım satım ya da beklediğiniz bir işle ilgili Cazip görünen tekliflere dikkat verilen sözler yerine getirilmeyebilir ve ciddi anlamda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz herkes sizin kadar dürüst değil bunu hiç unutmayın!

Astrolog Şenay YANGEL

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.