Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.13, 16:48   #7
Paneb
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 29
Ettiği Teşekkür: 3052
Aldığı Teşekkür: 6063
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: Hoşbuldum Hepinize, Selamlar... (Gülfem)

Çok saygıdeğer bir abim derken benden bahsediyoruz sandım bi ara Hoşgeldim gülfen, güzel paylaşımlar derken umarım limonlu kekten bahsediyoruzdur, zira bu ikinci yanılman olur ki bir üçüncüsünü kaldıramam. Şunu da söylemeden geçemem ki ben paneb iki b ile yazılıyor biri ters, daha nükteli olsun diye saygıdeğer panebcim diye okunuyor. Yine de hoşgeldin. Umarım yanılmamışsındır Sözün özü hoşgeldin ama ben çok önceden hoş gelmiştim, genelde hoş gelirim. Sanırım elimin gevezeliği konuşacak insan yokluğundan kaynaklanıyor diye düşünüyorsun Halbuki konuşacak insanlarda tam tersini düşünüyor. Ne demişler kimi saygıdeğer panebler kimi saygıdeğer paneblerden daha demokratiktir. Teşekkürler. Geldiğin için Zavallı en sevdiğim ellerimin çenesi düşmüşse demek.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.