Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.13, 20:00   #18
Asparagas
Tam Üye

Asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 1622
Aldığı Teşekkür: 868
Rep Derecesi : Asparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Mansur Yavaş Neden İstenilmedi? Merak Ediyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Ankarada Melih Gökçeği zorlayabilecek kim varsa o aday olmalı ve onun etrafında birleşilmeli bence.Mhp kökenli olması şu an CHP den aday olması farketmemeli çünkü şu an ülkede akp liler ve akp li olmayanlar var .

Konuda esas dikkatimi çeken asparagasın İnce hakkındaki yorumları oldu.İnce vekil olana kadar CHP nin hiçbir açıklamasına ilgim olmamıştı ve desteklememiştim ama İnce vekil olalı tüm konuşmalarını dinlerim ve gerçekten takdir ediyorum o iyi bir hatip ve hatiplik siyasette çok önemlidir.Karşı taraf dinlemelere kasetlere bu kadar meraklı iken İncenin pisliği olsa şimdiye çoktan su yüzüne çıkarırlardı.
Ben bambaşka bişey anlattım. Şu an ki durumda artık ideolojiler kalıplaşmış fikirler zamanı değil. Akp yi bitirmek istiyorsan mansur yavaşıda aday göstereceksin gerekirse melih gökceğide . Akp ye karşı kimi kullanabiliyorsan kulanacaksın. Muharrem ince politik düşünemediği için bu tip adamları partide barındırmacaksın dedim. Bunlar parti menfaatini ideolojilerinin ve kişisel menfaatlerinin arkasına atan adamlar. Ben ortada olana bakıyorum şahsen ve gördüğüm bu