Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.13, 11:58   #377
Gülfem
Tam Üye

Gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 154
Ettiği Teşekkür: 429
Aldığı Teşekkür: 1200
Rep Derecesi : Gülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmedeGülfem muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

Korkabilirsin diyorum çünkü senin tanıdığın o adam yok artık hiçbir zaman da olmadı zaten. Sadece ikiye ayrılmak üzere olan bir adam var. Birgün birlikte yaşarsak Milena o Viyana'da gördüğün adam çıkıverebilir her an ortaya. Yine de çok derinlerde kendisini herkesten saklayan biri vardır. Benim bile doğru dürüst tanımadığım güçlü her zaman oydu aslında, elindeki iplerle beni oynatan. Neden hiç çıkarmaz ki kendini ortaya?
Yeryüzünde tam olarak bildiğimiz şeyler çok azdır ama şunu iyi biliyoruz ki ikimizde: 'Biz hiçbir zaman birlikte olamayacağız.' Yarın yataktan kalkamaycağımı bildiğim gibi. Bu kalkma işi insan iradesinin de üstüne çıkıyor galiba..

Hesapladığımdan daha önce göreceğiz galiba birbirimizi. Ama yine de hiçbir zaman birlikte olamayacağımızı düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. 'önce' ile 'hiçbir zaman' birbirinin aynı olan kelimelerdir.
İki saat boyunca sedirde uzanmış seni düşünüyordum. Şunu iyi bil ki Milena biz yanyana gelmiş benim yere yığılmış varlığımı izliyoruz ama senin yanında duran ben cansızım artık.

Franz Kafka - Milena' ya Mektuplar
Gülfem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Gülfem'in Mesajına Teşekkür Etti.