Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.12.13, 17:23   #7
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gül+Gülen+CHP! | Soner Yalçın

Soner Yalçın'ın ima ettikleri, düşünceleri çok yerinde, bunun en fazla acısını çekenlerden birisi de kendisidir.

Unutmamamız gereken birşeyler daha var.!!

Şimdi düşünelim! Bu görevden alınan emniyet amirleri gezi olaylarında gençlerimizi öldüren sakat bırakan polislere emirler verenler değilmiydi? Bu yapılanlar daha sonraki süreçte yokmu sayılacak yoksa herkes gibi onlarda yaptıklarının hesaplarını verecekler mi? Bu savcılar niye o soruşturmaları doğru düzgün ele almadılar, delilleri tam toplamadılar veya gözardı ettiler.! ve o amirleri koladılar.? Mahkemeler davaları niye sürüncümede bırakıyor?

Birde vay efendim yapılanlardan ekonomi zarar görüyor diyen mahlukatlara bir lafım olsun.!

Hiçbir şey benim özgürlüğümden daha değerli değildir, para pul gelir gider, kazanılır, kaybedilir ama onur, şeref, haysiyet, itibar kaybedilmi bir daha kazanılmaz. Unutmayalım kurtuluş savaşından çıktığımızda kasamız tamtakırdı, odan sonra hem Osmanlıdan kalan borçlarımız ödedik hemde büyük atılımlar gerçekleştirdik.

''onur, şeref, haysiyet, itibar''Bu değerleri es geçip sadece işin mali boyutunu göz önünene alanlarada ben insan demem.

Ayrıca bu çöküşün baş sorumlarıda iktidar ve onun destekçileridir.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.