Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.13, 15:05   #4
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Herkesin Bildiği Sır: Uludere (Şafak Pavey)

Insanlikarayan üstad

Olayı çok dallandırıp budaklandırmışsın.
Alıntı:
Bir insan hakları ihlali olarak son nefeslerinde yanıltılarak öldürülen 34 insanımızın; beşi 13 yaşında,
Benim ilgilendiğim kısım burasıdır, bu emri ve istihbaratı verenler(Milli istaihbarat teşkilatı olduğu dillendiriliyor) yargılanması gerektiğidir.!
Yoksa herkes kendine göre istediği yöne çekerek yorum yapmaya, olayı biryerlere yıkmaya devam edecektir. Bu söylentilerin önünün kesilmesinin tek yoluda adil yargılamadır. Ben istihbaratçı falan değilim, düz bir vatandaşım ve olayın gerçeğini delilleri ile öğrenmek istiyorum ve cezalarının verilmesini talep ediyorum.

Neden bu olay şimdi gündeme geldi diyede bir tespitin var! Bu olay hep gündemde zaten, sorumlular hesaplarını verene kadar gündemde kalmaya devam edecektir.

O inceledim dediğin kaynak T24 haber sitesinde herkesin yazılarını özgürce paylaşabileceği bir sitedir, her görüşten yorumlara açıktır. Şafak Pavey,de adil, dürüst ve halkını seven sade bir milletvekilimizdir. Benim nazarımda, onun bunun maşasısı olarak algılanabilecek yorumlar ile en son muhatap olması gereken değerli birisidir.

Bu insanları bombalayarak öldüren uçaklar İsrailin veya Amerika,nın uçakları değildir, ordumuzun uçaklarıdır, lafı eveleyip gevelemenin anlamı yok. Biraz vicdan sahibi olmak yeterli.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.