Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.13, 23:28   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46009
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: “Yeni Türkiye” Çatırdıyor!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Yıllar önce Aristo ben ve Ekin AKP yi tartışıyorduk en şaşalı zamanları Aristo bana demiştiki bekle bir gün birbirlerine girecekler hiç olmayanlar olacak çünkü bunlar arasında gönül birliği değil menfaat birliği var.

İnanmadım ama tecrübe işte adam haklıymış.

RTE nin gemisine gelince su alıyor hemde çok fazla ama bu ülkede öyle bir seçmen grubu varki şu an bile hala arkasında duruyorlar bunların
Seni de, bacını da acayip seviyom ben yaaa...
Ve bizim dostluğumuzun başladığı zamanlarda doğan bebekler, dediğin gibi şimdi ilkokulu bitirıyor...

Ben de sizi tanıyana kadar ülkücüler arasından gerçek vatansever çıkacağına inanmazdım ha...

Ancak bu seçmen grubu yani o yüzde 50, bugün seçtiklerini yarın beleşe satar...

Demirel' i, Özal' ı, Yılmaz' ı, Çiller', Erbakan' ı da satanlar yine bu yüzde 50!

Satarla ha... 10 gram fazla makarna verene satarlar...

Satılıklar sırasında şimdi Erdoğan var!