Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.01.14, 22:31   #93
Maviş
Gerçek Üye

Maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 1675
Aldığı Teşekkür: 3797
Rep Derecesi : Maviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura aboutMaviş has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Üyelerimizin Kan Grupları Nedir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ne zaman kan grubu söz konusu olsa, aklıma askerliğimden bir anı gelir.. Bahriyeli olarak yaptım askerliğimi.. Daha 20 günlük kadarken, koyun sürüsü gibi bizi toplayıp bir yere götürdüler, sıraya dizildik. Çavuşlara soruyoruz, yanıt da verilmiyor..

15 dakika kadar zaman geçti, içeri alınan grubun kolunda pamuk, elinde limonata bardağı, o zaman durumu anladım. Kan alınıyormuş..

Mikrop kapma ihtimali çok yüksek..

İsteğe de bakılmıyor.. Sarılık hastalığı geçirenlenden kan alınmıyor diye o zamanlar duymuştum bir yerlerden.

Sıra bana gelmek üzere idi, isim - künye kayıt edilecek iken, oradaki sorumlu kişiye söyledim.. Sarılık geçirmiştim ama sakıncası var mı bilmiyorum deyince, sen ayrıl şöyle dedi.. Sadece kan grubumu belirlemek için bir iki damla parmağından kan alındı o kadar.. O da yanlışmış iyi mi, bunu yıllar sonra, başkasına kan vereceğim zaman öğrendim

Sivil hayatımda 7 kez gönüllü kan vermişliğim vardır..

Allah bilir sen çavuş olmuşsundur askerde bu uyanıklıkla

Bu arada benim kan gurubum.0 rh +
Öper ve geçer..

Maviş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Maviş'in Mesajına Teşekkür Etti.