Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.14, 18:20   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131080
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sizin Takıntılarınız Hangisi?

Alıntı:
Simetri ve düzen:Paraları Atatürk resimlerini üst üste üst üste gelecek şekilde istifleme. Kalkıp duvarda eğik duran tabloyu düzeltme.
Bir keresinde, Insaat islerinde bulunan bürolarin dis duvarlari degistirldiginde, Teknik bölümünden bende oralarda calisanlara kan kusturdugumda, odaya girdigimde basim dönmeye baslamisti.

Insaat iki bölümden ibaretti, bir ic cephe, birde Disa bakan cephe.

Ic cepheyi sonunda basariyla bitirdikten sonra, tamda artik Iscilere nasil calisildigini ögretmistik, Dis cephe icin baska Firmayi secmisler.

Herifler tam teskilat gelip, Leserli aletleri takmaya basladilar, dis Cepheyi söktükten sonra, Parcalari takmaya baslamislardi.

Ilk Üc katin parcalarini takmaya basladiklarinda, sorumlulugumun sürecinle bir odaya girdim, basim dönmeye baslamisti.
Burada söylemem gereken, zaten Coktan beride Izin almamistim, belkide Yorgun düstügüm süpheleride vardi.

Böylelikle odadan yeniden cikip, yeniden girdim.
Durum degismedigi icin, bunun sebebini aradim.

Dikkatlice baktigimda, Dis Cephenin cüktügünün farkina varmistim.
Hemen 2 metrelik su terazisini bulup, ölcülere basladim, insaatin sorumlusunu bulup, durumu bildirdim.

Salak, yok öyle birsey, nede olsa buradaleser teknolojisiyle calisiyoruz demezmi.

Bununla anlasamiyacagimi anladiktan sonra, bir üst kademeye basvurup, Bina sorumlusunla temasa gectim, Cephenin düstügünü bildirdim.

Sorusturmalarinda, buda tabiki Leser teknolojisine kanmisti.

Hallooo, elimde tuttugum 2 metrelik su terazisinemi güveneyim, yoksa bunlarin Leser teknolojisinemi?.

Tabiki elimde tutabildigime güvencimi kaybetmedim.

Zamanda bana hak verecekti.

Neyse, izinime baslamadan evvel olan davayida anlatayim bari.

Tresorlu bülümün dis duvari cikartilmadan evvel, Bekcileri ayarladilarmi diye sorusturmustum.
Burada cok Komik olmus´ki, hemen Bina sorumlusunada telefon edilip, odada bulustuk.

Burada süphelerimi dile getirip, dis Cepheye bir Romokla yanasan birisi Tresoru sadece üzerine attiktan sonra, kacabilecegini söyledim.
Gülüsler arasinda, sayet Tresoru yerinden oynatabilirsem, tresoru götürebilirim demesinlermi?.

Bir düsünmem lazim simdi?, galiba o zamanlar 72 ile 74 kilo arasinda sanirsam oynuyordum?.
Bu lafinda altinda kalmak, hic niyetim degildi.

Sorumlulardan müsadeyi aldigimda, Tresoru tuttugum gibi, yerinden yanliz basima oynattim.

Hemen ayni gün Bekcileri organize ettiler.

Neyse, sanirsam Günlerden Cuma günleri olmasi lazimdi, benim izinde Pazartesi basliyordu.

Izinden geldigimde, Kahve almak icin girdigim Büro Koplexinde, benim geldigimin haberini almislar, hemen haber yollayip, Sorumlu benimle konusmak istedigini söylemisti.

Kahvemi aldiktan sonra, sorumlunun bürosuna kahvemle girdigimde, acaba su izine cikmadan olan konusmamizi hatirliyormuyum diye soru sordu.

Ne diyeyim simdi?, sizlerde görüyorsunuz´ki, bir konusmaya/yazismaya basladigimda, sonunu bile getiremiyorum.

Anliyacaginiz, bir günün 25 Saati olsa, 26 Saatini Konusmak, yazismakla gecirebilirim.

Neyse, direk olarak acaba hangi konuyu kast ettigini sordugumda, leser teknolojisinle yapilan Dis Cepheyi kast ettigini anlamistim.

Geldikmi simdi yeniden su ilk odanin ilk Üc Metresine?.
Hani Odaya girdigimde, basim dönen hikayeye!.

Bunu zaten bastan beri söylemistim ama, Adamlar leser teknolojisinle calisiyorlardi degilmi?.
Bunu ilk Üc metresinde, su Terazisinle karsilastirdigimda, zaten ortaya cikarmistim.

Halbuki burada Laser teknolojisinle calismis olsalardi, Isiginda Bükülemeyeceginin farkina varabilirlerdi.

Neyse, 50 Metre olan dis Cephede, 50 Metrede 50 Santin Cökelme var.

Birde isi yapan Firmanin aciklamasini bir bilseniz, kendinizi gülmekten tutamazdiniz.

Wuuhaha yenidenmi böyle uzun yaziii.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.