Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.14, 21:23   #13
kaptangula
Üye

kaptangula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 137
Rep Derecesi : kaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerdekaptangula Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Merhabalar (Kaptangula)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Memnun oldum baska kuruculardanda böyle iltifatlar duyup, "Güzel Forumda" bulunduguma.

Forum Kurucusu olarak, Forum Kurallarinin ne kadar mühim oldugunu bilmeniz gerekiyordu sanirsam.

Türkceyi yeni ögrenmis birisi olarak isaretledigim yerlere dikkatinizi cekerseniz, yanlisliklarinizi ve yanlisliklarimi fark edebilirsiniz.

Böyle ortamda, nasil Güzel Türkceyi burada Ögrenebilirim.

Istanbul Büyük bir Sehir, Memleketten bu kadar uzakta, hangi bölgesine yerlestiniz?.

Istanbula gelmeden önce, Pazari gezdinizmi?. (Insallah simdi Istanbul pazarinla, Pazar´i karistirmaz)

Hosgeldin Kaptangula, nereden buldun bu ismi yahu?.

Teşekkürler kardeşim çok sıcacıksın sağol yeni öğreniyorumda türkçeyi neyaparsın pazara bizim orda bazar derler çarşıya çarşu derler ))

kaptangula ismine gelince ilk üye olduğum sitede kaptan diye üye olmak istemiştim başka biri daha kaptan diye üye olmuş ve bizim kabileyede gülağa derler kısacası güla derler ingilizcede ü olmadığından gula diye yazıldığından kaptan'ın sonuna gula getirdim oldu sana kaptangula hepsi bukadar ve burdaki üyelerin çoğu sanırsam türkçe öğretmeni fazla noktalama işaretlerine dikkat edildiğinin farkına vardım kurallarda okumuştum ama bukadar emin değildim :P