Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.14, 10:18   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kör Döğüşü

KÖR DÖĞÜŞÜ

Bu sitede, basında çokca yer alan, bu gün dediğini unutan yarınlarda başka telden ve havadan çalan Akp başbakanı, müşteşarımı yedirmem, bakanımı yedirmem, yandaşımı yedirmem sözleri ile de daha çok ünlenmiş, muhalif kanatda yeni gülme vesilelerine sebep olmuştu.


Son yaşanan rüşvet ve yolsuzluk olaylarında ipin ucunun kendisine, ailesine çocuklarına ulaşacağını, bir şekilde paralel devlet olarak ilan ettiği illegal F tipi hizmet örgütü ile olaki baş edemeyeceğinin korkusu ile, dün iddialar asılsız bakanlarımı yedirmem diyen başbakan, siyasi ve mali ikbalinin devam etmesi uğruna çürük elmalardı temizledik dedi, bakanlarını sarı öküzü Aslan'a kaptıran sürü misali feda etmek zorunda kaldı.

Düşman! Çok hain olursa, yenileceğini anladığı an geri çekilmeye başlarken ne varsa yakıp yıkarak geri çekilir, mert olanlar ise geldiği gibi gitmesinide bilir.


Feda edilen yandaşlardan Nazlı Ilıcak diyor ki; "Bizzat başbakana sesleniyorum bizim alnımızda salak mı yazıyor!" Demek ki Nazlı Ilıcak Akp hükümeti ve başbakanına yandaş tv kanallarında ve kendine ayrılan köşede methiyeler dizerken salak yerine konduğunu anlamamış, Sabah Gazetesinden kovulduktan sonra anlamış olacak ki, saf değiştirmiş ve başbakana sesleniyorum, alnımızda salakmı yazıyor diyebiliyor.


İstifa etmiyorum diyen Erdoğan Bayraktar tüm hata ve kusurlarımızdan, yaptıklarımızdan başbakan haberdar, ne yaptık ise birlikte yaptık istifa etmesi gereken başbakandır dedi, arkasından iki satır yazı ile azledildi. Asıl ilginç olanı istifa ettiği günün akabinde söyledikleri; "gerçekleri bilseniz dudaklarınız uçuklar bilmeseniz daha iyi!" Megerse Türk milletinden saklanan ne kadar çok vahim yolsuzluk, rüşvet, irtikap, ihtilas olayı varmış ki, bilirsek ağzımız açık kalır dudağımız uçuklarmış.


Hani bilirsiniz hazret imam Tayyip meydanlarda yetimin hakkını, milletin kör kuruşunu kimseye yedirmem diye höykürür kükrerdi ya, meğer dedikleri doğru imiş sahiden kimseye yedirmez, kendisi ailesi, çocukları yakınları yandaşları oydaşları yiyebilirmiş!


Beraber yürüdük biz bu yollardan türkülerine, ayırdıklarına hasret çağrışımı ile beraber yürüttük biz bu yollarda teranesinide belki ekleyebilirler. Hani devletin üç erkinden birinin adı yürütme! Yürütmeye gelen zevat, başları ile birlikte yandaşlarına ahde vefa borçlarını öderken, doğrusu yürütmenin hakkını vermişler. Aşkolsun ki aşk olsun.


05.01.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.