Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.14, 23:18   #3
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kör Döğüşü

İktidara gelenler hep çaldı doğrudur bunun sebebi ise abi adam çalıyor ama çalışıyor mantığı olsa gerek.

Menderes zamanını yaş ititbariyle bilmiyorum ama bilenler diyorki Menderes aynı RTE gibiydi tek adam sınırsız hakimiyet istiyordu sonu darağacı oldu.RTE aynı yoldan yürürken önce darağacının önünü kesti.

Cemaatin önde gelenlerinden biri bizzat bana anlatıyor cuma günü namazdan sonra;
Abim biz bununla anlaştık (RTE yi kastediyor) 11 yıl önce biz seni iktidara taşıyalım zengin edelim ama 3 kazanırsan 2 si cemaatin.(Zaten benim şehrimde esnaf tavlama yönetmide budur.)Anlaşma yapıldı diyor ama bu hep bana hep bana dedi bize vermedi oysa anlaşma bu değildi.11 yılda kaç trilyon götürdü bu hırsız biliyormusun?
Bu arada ben dinliyorum ama inananamıyorum.
Hırsız bunlar abim diyor yetimin hakkını yiyorlar.
Allahın izniyle bu hırsıznın sonu geldi elimizi çektik yok olacak hırsızın yeri cehennemdir.
Bir soru sordum peki o 3/2 düzenli olarak size aktarılsaydı o zaman hırsız olmayacaklarmıydı?

Meğer o 3 te 2 hayıra hasanete kullanılacakmış.

Elden gelen bişey yok yemiş numarası yaptık.
Şimdi filler tepişiyor birbirlerini altetmeye çalışıyor.Ama henüz kimse galip gelemedi.
Benim korkum balık hafızalı Ülkemin insanının olanı biteni yeni bir gündemle unutmasıdır.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.