Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.14, 14:48   #4
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6010
Mesajlar: 25,870
Ettiği Teşekkür: 100801
Aldığı Teşekkür: 141698
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2014 )

Haftalık Burç Yorumları

(6 Ocak - 12 Ocak
)

Yıldız haritanızın kariyer ve aynı zamanda anne babanızla ilgili sorumlulukları yöneten bölümünde senenin ilk günü oluşan yeniay, dikkatinizin bu alanlara odaklanacağına ve önemli gelişmeler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Ancak yeniayın sert etkileşimi nedeniyle aynı anda pek çok mesele ile uğraşmanız gerekecek ve hiç de kolay olmayacak. Kariyerinizde dönüm noktasından geçiyor olabilirsiniz. Pluto’nun konumu değişimlerin mutlak olacağına ve geriye dönüş olmayacağına işaret ediyor.Senenin ilk günü oluşan ilk yeniayı rutinden çıkmanız için sizi zorlayacak. Yurt dışı bağlantılı işler, seyahat, akademik kariyer, medya ve hukukla bağlantılı konuları gündeme getirecek. Yurt dışı ve yabancılarla iletişim halinde olabilirsiniz. Kendi akrabalarınız ve eşinizin yakınlarıyla ilgili meseleler de gündeme gelebilir. Ancak anlaşmazlıklar ve gerginlikler olabilir. Aynı anda günlük işleriniz çok olacak ve son dakikada ortaya çıkan ve haberiniz olmayan gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek.

Yaşamınızda uzun süredir hakim olan yavaşlamalar ve olumsuzluklardan uzaklaştığınız ne istediğinizi bilerek kararlar aldığınız zamanlardasınız. Hafta boyunca işinizle ilgili konularda keskin adımlar atmamalı var olan şartları iyileştirici davranış ve girişimlerde bulunarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin.

Yeniayın enerjisi ister iş, ister özel hayatınızdaki yakın ilişkileri ön plana çıkarıyor. Evlenmeye, nişanlanmaya, iş ortaklığı kurmaya veya halkla ilişkiler, reklam ajansı, avukat, menejer gibi sizi birebir temsil edecek biri ile çalışmaya karar verebilir ya da bu gibi ilişkilerde başka bir evreye geçmeyi düşünebilirsiniz. Ancak çok sert gezegen etkileşimlerinden dolayı büyük engelleri aşmanız gerekecek. Kariyer, ev ve ilişki meseleleri ile aynı anda mücadele edebilirsiniz. Büyük oynayacak ve risk alacaksınız.
Yeni yılın ilk günlerinde rutin işler ve sağlıkla ilgili konular öne planda. Yeniayın enerjisi önemli başlangıçlar yapabileceğinize işaret ediyor. Aynı şekilde sağlık kontrolleri ve gerekli tıbbi işlemleri de yaptırmaya başlayabilirsiniz. Diyet, egzersiz gibi sağlığınızı korumaya yönelik adımlar atabilir ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinebilirsiniz. İş yerinizde ve iş yapma biçiminizde büyük değişimlerin eşiğindesiniz, aynı zamanda sizinle aynı seviyede bir çalışanla aranızda güç savaşları yaşanabilir.Ay’ın ilk haftası iş hayatınız önem kazanmakta. Ani kararlar değişiklikler içinde bulunmamalı karşılaşacağınız engelleri kıvran zekanızla alt edecek ve haklarınıza sahip çıkarak her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz ayaklarınızı yerden kesecek birine rastlamanız mümkün. İş hayatınızda ise mücadeleniz her ne ile ilgili ise haklılığınızdan eminseniz ve seçtiğiniz yolun doğru olduğuna inanıyorsanız gereksiz korkularla kendinizi huzursuz etmekten vazgeçmeli ve cesaretle hareket etmelisiniz.

Yeni senenin ilk haftası yorucu geçebilir ama hiç sıkılmayacaksınız. Hem siz yerinizde duramayacaksınız, partnerinizin de enerjisi yüksek ve sürprizlerle dolu, evinizde de bol hareket olacak. Aynı anda pek çok mesele ile birden ilgilenirken epey zorlanacak ama düğümlenip kalmayacaksınız. Yeniayla beraber oturduğunuz ev, başka bir mülk veya anne babanızla ilgili konular önceliğiniz olacak. Haberler gelebilir, anne babanızı ziyaret etmek için ya da hep birlikte seyahate çıkabilirsiniz.

Yeni senenin ilk haftası yorucu geçebilir ama hiç sıkılmayacaksınız. Hem siz yerinizde duramayacaksınız, partnerinizin de enerjisi yüksek ve sürprizlerle dolu, evinizde de bol hareket olacak. Aynı anda pek çok mesele ile birden ilgilenirken epey zorlanacak ama düğümlenip kalmayacaksınız. Yeniayla beraber oturduğunuz ev, başka bir mülk veya anne babanızla ilgili konular önceliğiniz olacak. Haberler gelebilir, anne babanızı ziyaret etmek için ya da hep birlikte seyahate çıkabilirsiniz.
Yılın ilk günleri önceliğiniz para meseleleri olabilir. Yeniay parayla ilgili girişimleriniz için itici gücünüz olacak ama aynı zamanda çok büyük engelleri aşmanız gerekecek. İki hafta boyunca parayla ilgili görüşmeler yapabilir, başvurularda bulunabilir, bütçenizi yeniden düzenleyebilir ve hesaplar yapabilirsiniz. Büyük bir şey satın almayı planlıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili meseleler ise sürprizlerle dolu ve isyan duygusu hakim olacak. Para yüzünden ani ve sert anlaşmazlıklar çıkabilir.

Burcunuzdaki yeniay ve gezegen birikiminin enerjisi yılın ilk günlerinde size büyük ayrıcalık veriyor ama aynı zamanda büyük çekişmelerin ortasında bırakıyor. Kendi ihtiyaçlarınız ön plana çıkmışken aynı anda kariyer, ev, anne baba ve partnerinizle ilgilenmeniz gerekecek. Kariyer mücadeleniz artacak, ortaklar bastıracak ve evinizle ilgili gelişmeler de aniden ortaya çıkacak ve bu durum hemen sonuçlanmayacak. Seyahat planlarınız olabilir. Başkalarına anlatmak istediğiniz pek çok mesele olacak.

Senenin ilk günleri yeni kararlar alabilir ve hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Hem fiziksel, hem de ruhsal olarak arınmanıza yardımcı olacak yeniay 1 Ocak’ta doğuyor. Tek başınıza zaman geçirmeli ve kararlar almalısınız. Bu yeniay döneminde size zarar veren ve geride tutan alışkanlık ve tutumlardan kurtulmak için uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Yeniay psikolojik olarak da yükleri atmanıza yardımcı olacak. Gizliliği olan ya da tek başınıza çalışmanızı gerektiren bir projeye başlayabilirsiniz.

Yılın ilk günlerinde yıldız haritanızın en kalabalık bölgesindeki enerji birikimiyle arkadaşlarınız sürekli yanınızda olacak ve vaktinizin çoğu kalabalık ortamlarda geçecek. Arka arkaya gelen sosyal aktiviteler ya da dernek, kulüp gibi toplulukların faaliyetleri, yaşadığınız gerilimi üzerinizden atmanıza yardımcı olacak. Ancak aniden ortaya çıkan masraflar ve para durumunuzdaki ani iniş çıkışlar sizi zorlayacak. Arkadaş veya dernek, kulüp gibi topluluklarla para yüzünden anlaşmazlıklar olabilir.

Kaynak
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.