Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.01.14, 16:25   #76
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Teşekkür Et'me Sorunsalı..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
Eskiden herkes herkesin yorumuna teşekkür ederdi. Zarif, narin ve oldukça hoş bir davranıştı. Elimden geldiğince bende bunu adet edinmiştim.

Kaç gündür gözlem yapıyorum teşekkür etme butonu kullanılmıyor artık. Bırakın yoruma teşekkür etmeyi, konuyu binbir güçlükle açan arkadaşa bile çok görülüyor.

Hiçbir yerde bulamayacağımız konular mevcut bu formda. Titizlikle ve defalarca kez araştırma yapılarak konu açılımı yapılıyor. Yalın ve sade bir açılımda olmuyor üstelik yeri geliyor çeviri yapılıyor, her konuya resimler ekleniyor... Hassasiyet gösteren arkadaşlara niçin teşekkür edilmiyor anlamakta zorluk çekmeye başladım.
Ettiğin teşekkür sayısı, aldığın teşekkür sayısının hemen hemen iki katı..

Ender üyelerdensin Türkü..

Ayrıca, hassasiyetin için kocaman bir teşekkür..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.