Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.01.14, 16:39   #78
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4900
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Teşekkür Et'me Sorunsalı..

Bu konuyu daha önce de görmüştüm ve hoşuma gitmişti. Bir konu ya da yorumu değerlendirirken yazılan şeyin karizma puanı tablosunda konu ya da yorum sahibi tarafından nasıl görülür hale gelebileceğini bu konu sayesinde öğrenmiştim...

Her ne kadar konunun içinde konu sahibi ile, fazlasıyla alıngan bir üye arasında anlamsız, gereksiz ve olumsuz bir dialog yaşansa da gerçekten güzel bir konu. Bu arada söz konusu o dialogda gösterdiği soğukkanlı ve ılımlı tavrından dolayı konu sahibine bir kez daha teşekkür...

Bak, konuya yaptığım iki yoruma yeni teşekkürler geldiği için konuyu bir kez daha inceleme fırsatım oldu; demek ki bu teşekkür butonu iyi birşey

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.