Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.14, 01:02   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131153
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bir Bakayım Dedim (Ngunes)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ngunes Mesajı göster
Çok uzun zamandır forumlardan uzak birisiyim. Bu gün gezinirken bu foruma üye olmak geldi içimden.

Himm, insallah Kötü hatiralar yüzünden Forumlardan uzaklasmamissinizdir, sayet öyle birsey olursa, yardim edebilecekler cok burada.

Hemen burada dikkatimi ceken, uzun seneler Forum hayatiniz olmuslugunla, el yazinizi bayagi düzgün yazip, kisaltmalara gitmiyorsunuz, bu iyi.

Klavyenizden Türkiyeden girdiginizin farkina vardim, daha fazla bilgi verebilirmisiniz?.

Her ihtimale karsin, (Tikla) Forum Kurallarinada bir göz atarsaniz, yararli olabilir diye düsünüyorum.

Yahu su isime simdi baktimda?, Ngunes diye su Afrikada olan Hayvanciklar aklima geldi.

Gel sana daha güzel bir isim bulalim.

Simdi ismini tam olarak bilmedigim icin, Blanko olarak bir Hosgeldin demesi geldi icimden, Hosgeldiiin!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.