Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.14, 11:54   #13
XPeke
Yeni Üye
XPeke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 11
Aldığı Teşekkür: 27
Rep Derecesi : XPeke Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Utangac
Standart Cevap: Selamlar (XPeke)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Hoş geldiniz, Melikşah.

Yukarda kullandigim Türkcedeki alphabeler sasirtmasin, bende Türkce Klavye yok, burada kopyalayip yapistirdim.

Üye olarak sectiginiz isim biraz komik, geldi, istersen beraber baska isim ariyalim.

Kendin üzerine daha fazla bilgi verebilirmisin?.

Hangi bölgeden girdigini?.

Ne islerle ugrastigini?.

Agirlikli olarak, hangi konularda paylasimlar yaptigini?.

öncelikle bütün arkadaaslara teşekkür ediyorum hosbuldum (:... ismi isteyerek ve severek seçtim. degiştirmeyi dsünmüyorm acıkçası ..

kendim hakkında ;

tekrar İsmim Melikşah Kağan ( kağan soyadım degil ).. 21 yasındayım , isveç / visby dogumluyum . aslengaziantepliyim. üniversite ögrencisyim. , bölümüm sınıf ögretmenligi . Fanatik bir beşiktaş aşığıyım.SON NEFESTE “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdûhu ve resûluhu” ZAMAN KALIRSA ...KARTAL GOL GOL GOL .. o derece yani..boğa burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıdıgımı düşünüyorum (astrolojiye inananlar icin) .hayatım boyunca babamın işinden dolayı şehir şehir gezdim . cok farkılı kültürler tanıdım cok farklı insan gruplarının icinde kaldım. dolayısıyla insanlara karsı asla önyargıda bulunmam. foruma bi ugrasım daha olsun diye üye oldum.ben genelde paylaşım yapmam yorum yapmak öncelikli tercihimdir. .şimdilik bu kadar. zaman icinde birbirimizi daha iyi tanıyacagımızdan hic kuskum yok umarım hos vakit geçiririz...

herkese sevgiler saygılar