Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.14, 13:31   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131141
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selamlar (XPeke)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi XPeke Mesajı göster
öncelikle bütün arkadaaslara teşekkür ediyorum hosbuldum (:... ismi isteyerek ve severek seçtim. degiştirmeyi dsünmüyorm acıkçası ..

kendim hakkında ;

tekrar İsmim Melikşah Kağan ( kağan soyadım degil ).. 21 yasındayım , (1)isveç / visby dogumluyum . aslengaziantepliyim. üniversite ögrencisyim. , bölümüm sınıf ögretmenligi . Fanatik bir beşiktaş aşığıyım.SON NEFESTE “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdûhu ve resûluhu” ZAMAN KALIRSA ...KARTAL GOL GOL GOL .. o derece yani..boğa burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıdıgımı düşünüyorum (astrolojiye inananlar icin) .hayatım boyunca (2) babamın işinden dolayı şehir şehir gezdim . cok farkılı kültürler tanıdım cok farklı insan gruplarının icinde kaldım. dolayısıyla insanlara karsı asla önyargıda bulunmam. foruma bi ugrasım daha olsun diye üye oldum.ben genelde paylaşım yapmam yorum yapmak öncelikli tercihimdir. .şimdilik bu kadar. zaman icinde birbirimizi daha iyi tanıyacagımızdan hic kuskum yok umarım (3)hos vakit geçiririz...

herkese sevgiler saygılar
Isvec dedikten sonra, ilk önce Schweiz ile karistirdim, iyimi.

Google´de aradigimda, birkac kilometre yanina kaydigimin farkina vardim.

Bu Firsatta sorayim bari, Tayyibin Gemileri oralara kadar geldimi?, White see´ye ararken.

Nede olsa söyledigine göre Akdenize Whitesee´de denilebilinirmis diye, yayin yapti.

Hatirladigimca, bulundugun ortam, Evlerini Arabanin arkasina takan ulustasin, dogrumu?.

Yoksa bu huya sadece NL´lilermi sahip?.

Halen denizin yarisi buz tutuyormu, yoksa yörenin isindigindan artik Buzlar geri cekildimi?.

Veee bir soru daha, gördügüme göre denizin ortasinda, Londra asfalti gibi, Yollarin arasira su altinda kaliyormu?.

Himm, burada kendimin, Almanyanin göbeginde oldugunu belirtmis olayim.

Paylasimindan birsey daha dikkatimi cekti.

Burada satir baslarini Büyük harfle baslayip, sonuna Nokta koyarsan, daha okunakli olur.

Halbuki bunlar Forumkurallarinda´da yaziyor.

Mavi olan yere tiklarsan, cabucak oraya ulasabilirsin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.