Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 04:16   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177620
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Atatürk' ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ToReBeL Mesajı göster
Şu söylediğin ifadeyle bile yaklaşımın zaten belli oluyor. Ben bu hayatta bir şeyi çok iyi öğrendim. Tartışmayı bilmeyen bir insanla tartışmaya girmemek gerektiğini. İyi geceler size hayırlı forumlar. Ben senin gibi sana cevap verip konuyu dahada dağıtmıyacam. Ne konuyu açana nede sana senin yaptığın saygısızlığıda yapmıcam. Hadi kolay gelsin sana. Alıntı yapıp durmana gerek yok daha. Forumun sahibi bu kadar saygısızken bu forumda durmanın anlamı yok zaten....

Saygısız olan sensin..

Nasıl bir sitede olduğundan bile bihabersin.

Burada yalan yanlış bilgileri, daha doğrusu iftiraların git dinci sitelerde birbirinize söyleyin.. Burada bu lafları yedirirler..

Senin gibi iftiracılara burada yer olamaz zaten..

Atatürk, Kur'an kurslarını kapatmışmış.. Alla alla, yememiş içmemişsin bunu iyi hafızanda tutmuşsun.. Bir insan bu kadar nasıl kinlenebilir???

Hangi zihniyette olan biri, hiç gereği olmasına rağmen lafı dolandırıp da buraya dayandırabilir..

* * *

Sen Atatürk'ün yanlışlarını, hataları irdelemeyi bırak da, ülke yararına yaptıklarını öğren önce... Buna ömrün yetmez ömrün...

Atatürk'ün hizmetlerini öğrenip bitirdin de yanlışlarına mı geldi sıra?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.