Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 11:09   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

@Erdy ;

Atatürk de etten kemikten bir insan. Eleştirmenin bir adabı, bir usulü olmalı.. Örneğin ben varsayalım ateistim.. Ateistim diye dine inanan insanlara; sen ahmaksın, soyut şeylere inanıyorsun gibi şeyler söyleme hakkına sahipmiyim? Söylersem de ona göre yanıt alacağımı bilmem gerek.. İslam'ı eleştirmek için önce dini öğrenmek gerek..

Atatürk'ün onca hizmetini öğrenmeden, direkt eleştirilmesi masum olmadığı gibi bilinçlidir. Beyin yıkama, zihinlerde kötü olarak yer ettirme çabaları..

Bu gibi eleştirileri masum görmek mümkün değil..

* * *

Konuya dikkat: Aşağıda tıklayabilirsin
İnönü'nün ağzından çok konuşulacak Atatürk iddiası! Haberleri, En Son Haber || Samanyolu Haber

Bu gibi yazılar oldukça çok.. Alayı da uydurma, yalan ve iftira.. Amaç belli, karalama...

Elbette bu iftiralara, yalanlara yanıt da var, hem de delilli, ispatlı...

Burayı da tıkla: İnönü'nün ağzından çok konuşulacak Atatürk iddiası! Haberleri, En Son Haber || Samanyolu Haber

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.