Konu: Nitelik
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 12:07   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Nitelik

Nitelik

Birileri 11 yıldır beraber yürüdük biz yollarda diyerek rantiyeciliği, kamu mallarının bölüşümcülüğünü, rüşveti, komisyonu, irtikap ve ihtilası anlatırken, tabir caiz ise nasıl vurgun yapılır görün marifetlerini anlatırmış. Paylaşım sitelerine düşen TLF konuşmalarında üçe kapatın diyen, Sümeyye'ye 20-25 gitmesi gerekir diyen ben değilim Akp başbakanı!

Şahsen çok seslilikten yana ve her düşüncenin yer bulmasından ve özgürce ifade edilmesinden yanayız, ben ve benim gibi düşünenler, Erdoğan ve irticaya, yobazlığa, dinin siyaset ile harman edilmesine, Atatürk ilkeleri ve devrimleri aleyhine söylenecek yapılacak ve yapılanlar hakkında şiddetli muhalif olduğumu belirtmek isterim.

Hiç bir reel ve sanal çatı altında olamayacağım insancıkların niteliklerinden bahsetmem gerekirse herhalde şöyle demem gerekir; Atatürk'çü olmayıp, ümmetçiysen, vatansever değil bölücüysen, vatan millet bayrak sevgisini her şeyden üstün tutmuyorsan, körükörüne işbirlikçi Akp ve şürekasına methiyeler diziyorsan, Atatürk'ü, devrimlerini, ilkelerini, öngörülerini ve kişiliğini eleştirme hadsizliğine kalkışıyorsan, Akbil, Yimpaş, Deniz Feneri, Kombassan soygunu ve vurgunlarını kimlerin yaptığını bilmiyorsan, karadan Gemicik yürütenlerin farkında değilsen, son lanse edilen rüşvet ve yolsuzluk olaylarından bi habersen, meydanlarda hala kendini aklamaya çalışan Aldatma ve Kandırma Partisi "Akp" genel başkanının başbakanlık koltuğunda oturmasını hazmediyorsan, Atatürk ilkelerini ve devrimlerini savunanları statükocu, cumhuriyeti korumak ve kollamakla görevli olanları Ergenekoncu sayıyorsan, "Ne Mutlu Türküm Diyene" diyemiyor diyenleri ırkçı sayıyorsan, şahsen bu düşüncede olanların fikir, düşünce ve konuşma özgürlüğüne karşıyım, bu düşünceler içinde olanlarla doğrusu hiç bir platformu paylaşmak istemem.

Forum gerçek sitesinin genel düşünce yapısı bellidir, tanışma şerefine nail olamadığım değerli idarecilerinin düşünce yapısı bellidir, güzide ve seçkin üyelerinin % 99 nun düşünce yapısı bellidir. Ara sıra sızma hareketlerinde bulunanlara yönetimde olanların müdahalesi kaçınılmazdır ve ilkeleri statüsü belirlenmiş bir paylaşım sitesidir. Böyle gördüğüm için gururla buradayım.

Sürç-i lisan oldu ise herkesten özür dilerim. Yukarıdaki ifadeleri bir üyemizin bir konuda yazdığı yorum vesilesiyle ihsas ettirmiş oldum. Türkçe yazmıyorsun demeyiniz lütfen.

19.01.2014
Mustafa AKTEN
 
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.