Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 14:06   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177590
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Nejat İşler Yoğun Bakımda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Ölümle pençeleşen birine ben, geçmiş olsun der, ancak acil şifalar dilerim. İçkisini kötü yaşantısını dile getirmeden.

Bu benim fikrim.
Canan yine aynı şey yapıyorsun farkında olunmadan..

Akp liler gibi söylemlerden vazgeçilmeli. Kime ne yahu içkisinden, gece hayatından? Kötü yaşadığını da nerden çıkarttın ve bundan kime ne? Herkesin yaşantısı kendini ilgilendirir.

Bu sitede her türlü cinsel yaşamı seçen arkadaşlar var. Onlara bile birşey denilmiyor. Bundan kime ne ki? Ne demek kötü bir yaşam? Kötü yaşam; kime göre, neye göre?

Sadece içki içen ve gece hayatı olan mı bu tür hastalığa yakalanıyor? Bundan kime ne? Bir önceki yazına da dönüp bir bakıver istersen.

Bir yandan geçmiş olsun derken, biryandan da özel hayat eleştiriliyor. Yapmayın bunu..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.