Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 16:16   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131149
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Utay Mesajı göster
Mustafa Kemal ATATÜRK'ün bu ülkeye yaptıklarını bir baba oğluna yapmamıştır, bunu görmeyecek kadar kör olan insanlar için yorum yapma girişiminde bulunmak saçma.

O bir aileye sahipti, ailesi içinde her şeyin en iyisini yaptı.
Iste burada, Tarihte oldugu gibi, Hatalar hep tekrarlaniyor!.

Bunlarin Zihniyetini bilmeden, nasil, aci Gercekleri, Gözlerinin önüne getirip, Dinlerinin bile ne hale geldigini, gösterebilecegiz?.

Bir zamanlar, Türkiyeyi tek edip, Hiristayan cogunluklu, ortamda, hayatimin geri kalan zamanini yasadigimda, "Dinimi" Bavulun icine koyup, Yatak altina, Temiz durmasi icin, Isiktan bile sakliyordum.

Su Ampül geldiginde, az daha yeniden cikartmayi bile düsünüyordum!.

Maalesf böyle sapiklari daha evvel görüp, ilk olarak, nasil bir Inanca sahip olduklarini gözlemekle yetindim.

Daha evvelki zamanlarda, Hiristiyan Aleminin cogunlugu olan ortamda, Cok Pezevenk gördüm!.

Burada Eski Firmalarin yerini 5 Seneligine kiralayip, Faaliyetlerde bulunan Pezevenkler, Caminin yerini satin aldiklarini, böylece Borclandiklarini anlatip, Hayati boyunca, Calisip Didinen, nesilin Paralarini calmaya basarmislar, Milyonlari Torbalarina, Ayakkabi kutularina yerlestirdikten sonra, defolup gitmislerdi!.

Frankfurtta, veya Offenbachta, bu nevi cok olayla karsilastim.

Böyle Pezevenklere güvenmedigim icin, Tedbirlerimi alip, Inancimin Kirlenmesin diye, Bavulun icinde saklamaya karar verdim!..

Tarih, yeniden ne kadar hakli oldugumu gösterdi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.