Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 22:00   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

Görüyorum´ki karsimdaki sahis elestiriye acik, onun icin bir konuya deginecegim.
Burada Imla sartlarinada tam uymayip, belkide isteyerek siveye dayanik hatalarda icine koyacagim, umarim bunlari simdi Hor görmezsin?.

Sene 634´te Müslümanlik Dini Dünyamizda kesfedildiginde, Ideal bir Kitap, en Modern düsünceleri iceren, simdiki tarihimize kadar, essasini kaybetmemis, halen bu tarihimizde bile kesfedemedigimiz satirlardan bahsetmeye calisacagim.

Zira Kur´ani ezbere ögrenenler cokta, icini anliyanlar bunlara karsi cok az!.

Böylelikle icinde bulunan Domuz eti davasina ilk olarak deginmek istiyorum.

Söyle Dinimizin ciktigi bölgeye bakarsak, bayagi sicak oldugunu görebiliriz, halbuki simdiki bilincimizle, Su Domuz etinin neden yasaklandiginida daha iyi yorumlayabiliriz.

Kendim Hiristiyan aleminin cogunlugu olan bölgede yasamis olsam bile, halen Domuz etini, Domuz eti oldugunu bilerek yemedigimi söyleyebilirim.

Halbuki Domuz eti simdiye kadar yemedim diyen, bile yalan atmis olur.

En azindan seneler evvelsine olan davaya bakilirsa, Domuz Mamüllerini yemedim diyenlere bile, Domuzdan elde edilen, Maamülleri yediklerini söyliyebilirim.

Bir tarafa daha bakarsak, Ilaclarin icindekilerini bir bilsen, belkide Ilaclardanda uzak durmaya baslarsin.

Burada Marburg Kasabasi, Marbach Mahallesinde Behring-Werk´te Bu Firma Ilac üteriyor, Elektrik tesisatini 80´li senelerinde yapmistim, bir arada BASF firmasinin bile tesisatini yaptiktan sonra, Höechs-Werke´de bile Modernlestirme Islerinde Faaliyetlerde bulundum.

Anliyacagin, burada bayagi genis bilgi getirip, Ilac Fabrikalarindan tut, Kimyasal Firmalarina kadar varan, Opel Firmasinda bile, K-40´la, K-130´un tesisatinda bile ugrastim.

Gelelim ama ilk önce, su Domuz etinin yasaklanmasina!.

Sayet O tarihlerde, Insanlara anlatabilecek durumda, Cok yagli olan etin, Iklimi yüzünden 4 Saatten sonra Bakterilerle dolupta, Simdilik Arap Ülkelerinin Topraklarinda epidemilere neden oldugunu anlatmaya kalksaydin, Ilk köylüden, hemen Kafan Kopartilabilinirdi.

Sayet O tarihlerde, Sogutma tesisati olsaydi, O kadar insanlar ölmeseydi, Dinimizde bile Domuz etinin Haram oldugu gecmezdi!.

Gelelim ama daha baska yazilara, Kur´anda yerini bulan, Misir Topraklarinda olan, Üc piramidin bile 70 Kilometre bir birinden uzak durmasina karsin, Bütün büyüklükleri, (yüksekligi) ayni oldugu yaziyordu.

Bunu cagimizda, Uzaydan bakildiginda, kesfedip, Hiristiyan Aleminin Bilginleri dogruladi.

Öbür taraftan Hindistan Denizinin ortasindaki, capi 10 kilometre olan bir alanda, suyun alcaldigi bile yazarken, bunun dogru oldugu bile Inanclari zorlayip, inanilamiyordu.

Halbuki burada, yeniden Hiristiyan aleminin Bilgincleri, bunu Dogrulamis, uzaydaki, ölcülerden sonra, bunun dogru oldugunun farkina varmislardi.

Simdi essas soruma geleyim.

Bu kadar ileri görüslere sahip olan Kur´animizi, neden sadece Insanlari Kölelestirmek icin kullaniyoruz?.

Dinimizde, Bilince bu kadar önem verildiginde, neden hep geriye adimlari özleyipte, Illa Kur´animizin sadece Arapca kalmasini istiyoruz?.

Görüyormusun nerelere geldigimizi?.

Sayet Dinimizin en ileri görüslü Kitap oldugunu kabüllenirsek, simdi Kusura bakma ama, sonra gelen Pezevenkler, neden Milletten bu Bilgileri saklamaya calisiyor?.

Simdilik halbuki O kadarda üzerinden gecmedi, halbuki simdiki zamanimizda bile, Müslümanligi, halen yabanilestirmis Pezevenklerle ugrasiyoruz, bu günümüze kadar!.

Dinimizde Puta tapmak yasak, Ilahilestirmek yasak, Din Tüccarligi yapan Tayyip ne yapti?.

Adeta simdiki günümüzde, Tayyibi Ihalilestiren Leslere ne dersin?.

Söyle belirli Forumlara baktiginda, neden bahsettigimi herhalde farkina varirsin?.

(Ara olarakta söylemis olayim, Almanca olan Dini Forumlardada, üyeligim bulunuyor.
Almancam burada daha kuvvetli oldugu icin, bazi seyleri, Almancada okumam gerekiyor).

Müslüman diye geciniyorlar, Camilere bile VIP ******leri sokarak, insani dininden bile sogutuyorlar!.

Dininden bile Sogutuyorlar?.

Dur yahu, daha evvel Dinimi, Bavulun icine sokupta, kimse bunu Bulastirmasin, "Kirletmesin" diye, Yatagin Karanlik kösesine koydugumu söylemistim degilmi?.

Buna bakarsak, bunlar benim Dinimi, Kötüleyemezler, cünkü Benim Dinimle, bunlarin Dininin arasinda Daglar var!.

Bilemiyorum, anlatmak istediklerimi simdiye kadar anlatabildimmi, belkide bir Sive baraji burada Mevcut olabilir?.

Daha evvelki yazimda, 27 yasinda yasadiklarimi anlatmistim.
Simdi onun simdiki zamanini anlatayim.

Birkac sene evvelsine, Bebekligini bildigim, Arkadasimin Kizinin basina gelenleri söyliyeyim.

Camiye yollayip, burada Hatip indirmekmi diyorlardi, Kuran Kurslarina giderdi.

Ayni Teyze halen ayni Camide, Kuran Kursu verirken, bu Pezevenkte ortalikta dolasip, Cep Telefonunu orada burada birakip, gözetliyordu.

Güzetliyordu dedigimde, bu simdi kendi yorumum, arastirmalarimin sonuclari!.

Burada Pezevenk, Kuyu kazip, Ceptelefonunu eline alan Kizlara tuzak hazirlayip, bunlarin Irzina gecmiye, kanina girmeye calisiyordu.

Arkadasimin kizi, o tarihlerde, bu Tuzaga düstügünde, eve kosup, agliyarak bunlari anlatmisti.

Bunun arkasini aradiginizda, Cep telefonunu bile elime aldiginda, bir daha sahibine vermeyip, Arabanin Tekerlegin altina koyup, üstünden gecmistim.

Bunu Cemaate acikladigimda, bu Pezevenki lütfen uzaklastirmalari gerektigini, Türkiyede olan Teyzesinin Kizinin bile, 12 yasinda iken Hamile birakan sakalli sapigin uzaklastirilmasini istedigimde, yeniden bu Pezevenki tuttular.

Simdi sana sorayim, bunun Cami olabilmesi, yerindemi?.

Dinine düskün Insanlar, Kanini Camiye yolluyor, burada Kizlarinin bile Irzina geciliyor, bunlar Insanmi olabilir?.

Bu sahis üzerine daha ne hikayeler, (gercekler) varda, anlatmakla bitmez!.

Kemdimde, 2009 senesinden baslayarak, 2012 senesinin basina kadar, Seniorpartner dedikleri teskilatta ugrastim.

Burada Okul Cocuklarini hedef alip, bunlari Hayata uygun bir sekilde yetistirmeye kalkiyorduk.

Burada okul caginda olan Cocuklarin dertlerini dinleyip, Mesleki secimlerinde yardimlarda bulunuyorduk.

Buna basladiginda, Iki Türk olarak o ise baslamistik, dersler basladiginda, Öbürkü Vatandasimiz uzaga tasindigi icin, yeniden yanliz kalmistim.

Anliyacagin Hiristiyan Aleminde, Bir Müslüman olarak bunlarinda beraberinde ugrastigi genclerin´de, Müslüman oldugu icin, 2009 senesinde, Beraber Camide, (Bu sefer su cocuk tecavüzcü cami degilde, biraz uzakta olan Cemaati secmistim), Konsolosumuzdan Dini Atese bile Toplantimiza gelmisti.

Bu durum, onlari O kadar cok etkilemis´ki, 2012 senesinde, Orasini terk etmis olsam bile, yeniden ayni Toplantinin yapilmasinda yardimci oldum.

Belki farkina varmissindir, ikide birde, Hiristiyan Alemindende bahsettigimi?.

Burada sonra Papst olan Benedikt, Kardinal olarak Bavyera eyaletinde calisirken, Hiristiyan Alemininde, Kalin duvarlari ardinda Cocuk tecavüzcülügüne taniklik yapti.

Bu skandal ortaya ciktiginda, Bavyera eyaletinin Polisine bile, agiz tasmasi takmaya calisti!.

Daha sonra Papst´liga atanan XVI´nci Benedik, burada olan skandaldan sonra, Cocuk tecavüzcü olarak adlandirilan, Katolik kiliselerinin sahini korumak amacla, Cocuk Tecavüzcü kulübü diyeni Mahkemeye vermeye calisti.

Burada Mahkemenin Verdigi karar, cok güzeldi!.

Sayet cocuk tecavüzcülügü yapmamis olsalardi, cocuk Tecavüzcü ünvanini bile kullanmazlardi diye, XVI´nci Papst Benedit´e bir Tokat gibi geldi.

Simdi Papst Benedikt geriye cekilmis olsa bile, Arjantinden gelen, yeni Papada, burada Cocuk tecavüzcü ünvanini üzerinden atamadi.

Daha dogrusu, burada, Cocuk tecavüzcülügü kinayacagina, Moral düsüncelerinin, yeniden Düzenlenmesinin dogru olacagini aciklamaya calisti, yandas Medya simdiki tarihimizde bunu baska türlü anlatmaya kalksa bile, agzindan cikan laflar burada gecerli!.

Simdi burada birde, 1800´lü ve 1900´lü senelere bir göz atalim.

Hiristiyan Alemindede, Toplu Cocuk Tecavüzleri oluyordu, halbuki daha gerilere bakildiginda, bunun O kadarda olagan üstü birsey olmadigini bile görebiliyoruz.

Sadece burada degisen dava, 1900´ün baslarinda, Ingilterede baslatilan Mahkemede, 13 yasindan kücüklerle, Cinsel iliski kurulmasi, yasalarca yasaklanmisti, bu dava Cezaya tutulacagi aciklanmis, yasalasmisti!.

Buna karsi bile, yeniden Hiristiyan Katolik kilisesi, Cocuk tecavüzcülügünden vaz gecmedi.

Ayni bazi "Müslüman" olarak gecine Sapiklar gibi!.

Iste Camilerimize, VIP salonlari sokulmaya baslandigindan beri, Katolik kilselerin Ünvanina göz dikmis oldular.

Buda yetmemis, Misirdaki Salafi sapiklarin basina gelenlerden derslerini almislar, burada Anayasaya bile yeni kanunlar cikartip, bu Cocuk tecavüzcülügü bile, Yasalastirmaya kalkip, bunda Tayyip basarili oldu!.

Istersen so son Demokrasi paketini biraz elestir, icinde neler yaziyor?.

Bunu son zamanda, Kader´in basina gelenlerdende görebiliyoruz!.

Daha kac tane, bu Kaderi, paylasan oldugunu, bu günümüzde´de görmekteyiz!.

Tarihimizi degistiremeyiz ama, hic olmazsa, onlardan ögrenmeye baslayalim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.