Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 22:42   #25
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131072
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@ToReBeL isimli üyeği sonsuza kadar değil, bir günlüğüne yasakladım..

Neden bir günlük?

Yarın dinlensin gelsin, iyice haddini bildireceğim.. Yaptığı edepsizlikleri o biliyor..

Dilerim, ben burada iken gelir.

Terbiyesiz, ahlaksız... Bu gibi insanlarda yüz de olmaz, yarın yine gelir..
Tesekkürler Real, halbuki bu yazisindan sonra,
Alıntı:
Forumda tartışmasını bilen birinin olmasına sevindim hiç olmassa konuyu bir yerden alıp başka yerlere taşıyıp iyice konunun amacından çıkmayanda varmış.
En azindan normal sartlar altinda tartisilabilinecek sahis olarak görmeye baslamistim.

@ToReBeL´in son yazisindan okuyabildigim burada yanildigimin farkina varip, iyice Ipi gerdiginin farkina vardim.

Konuya cevap yazicagina, burada tatsizliga neden oldu.
Anlasilan sözüne bile ihanet edip, karalama amacli belkide buralara katilmaya calismis, son sözünden görebildigim Maalesef bu!.

Yaziyi yazan sahista, bunu okuyabilecegi bilincinle yeniden bunlari yazayim, hic olmazsa, belki Hayatinda Küpe olarak gezdirir umudunla yaninda götürür dedim.

Son yorumun alintilarinida yapmiyacagim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.