Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 23:06   #26
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

insanlıkarayan, gerçekten safsın ve iyi niyetlisin..

* * *

Bir insan, bir liderin tüm olumlu yanlarını sayar, belirtir. Ondan sonra da şu yanlışları, hataları da olmuştur der, anlarım.

Bu kişi, Atatürk düşmanlığı ile eğitilmiş, yetiştirilmiş.

Karşısında dişli birini bulunca 300 kelimeden bir tek yanlış yazdığım kelimeyi alarak, ordan birşey tutturmaya çalışıyor.

Oysa burada kendi yazdıkları hala duruyor...

* * *

Aşağıya yaptığım alıntılara dikkat çekerim..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ToReBeL Mesajı göster
Kuran kurslarıda Atatürk zamanında kapatıldı. Bektaşi tarikatı dururken. Musevilik tarikatı dururken.
Alıntı:
Şu söylediğin ifadeyle bile yaklaşımın zaten belli oluyor. Ben bu hayatta bir şeyi çok iyi öğrendim. Tartışmayı bilmeyen bir insanla tartışmaya girmemek gerektiğini. İyi geceler size hayırlı forumlar. Ben senin gibi sana cevap verip konuyu dahada dağıtmıyacam. Ne konuyu açana nede sana senin yaptığın saygısızlığıda yapmıcam. Hadi kolay gelsin sana. Alıntı yapıp durmana gerek yok daha. Forumun sahibi bu kadar saygısızken bu forumda durmanın anlamı yok zaten....
Alıntı:
fransız yazarın yazdığı tarihtir.
Atatürk'e yapılan en küçük bir eleştiride bile gözleri dönüp yazılanı bile idrak edemeyen arkadaşlar maalesef yaşı ne olursa olsun söylediklerini bile okumadan yazıyolar. Hatta bazı arkadaşlar daha ileri gidip Atatürk'ü putlaştırıyolar.

Şimdi bir İsmet İnönünün sürekleyip günümüze getirttiği bir türk tarihinin doğruluğunu bana kim söylebilirki.

Bu ülkeden nice Atatürk'ler hatta Atatürk'ten daha iyileride çıktı. Çıkmayada devam edecektir. Farabi, Gazali, İbni Ruşt, Piri Reis, Yavuz Sultan Selim, Fatih sultan Selim, İbni sina, Mimar sinan , .. bu liste uzayıp gider.

Ben Atatürk'ün islamla ilgili yaptığı bir çok şeyi eleştirebilirim. eleştirmekte zorundayım bir müslüman olarak. Ancak bu Atatürk'ü sevmediğim anlamına gelmez. Yada Atatürk'ün yaptıklarını başarılarını yok saydığım anlamınada gelmez.

Birkaç mesajında belirli yerleri aldım. Daha birçok hataları da mevcut.

Dediydim, cin olmadan şeytan çarpmaya çalışıyor..

Kendisini onca yazım hatası yapmasına rağmen, benim bir tek kelimeyi yanlış yazmamı diline dolayan kişi, bununla yetinmiyor, cümle aralarında da asıl niyetini ortaya koyuyor.

Bunun gibilerin attığı çamurları temizlemek sadece vakit kaybıdır..

Bunlar ikinci cumhuriyetçilerden.. Yani bir bakıma hainlerden..

Atatürk'ü eleştirmek bunlara mı kalmış? !!!

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.