Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 23:40   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131181
Aldığı Teşekkür: 42582
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk'ün İslam Dinine Yaptığı Hizmetler

Sag ol, saf oldugumu biliyorum.

Aptal oldugumu ispatlamalari lazim.

Su yazisinda, Fransizlari icine aldiginin farkina tabiki vardim.

Sadece su Fransiz sorununa daha sonra gecmegi istemistim.

Nede olsa, sadece ortada birinci düya savasindan evvelki, Kahraman Maras isgali yok, simdilik Amerikada bulunan, adadaki Bayanda bulunmakta.

Halbuki burada Osmanli zamaninda, Parasi ödenmis, sonra ayni mali Amerikanlara kapak yapmislardi, Konstantinopele getireceklerine.

Onun haricinde, su Ermeni olaylarindaki, davalara bile gecmedim.

Ikinci dünya savasindan sonra, Almanyanin Altin reservlerini Fransa, Ingiltere ve Amerikaya tranfer edilip, sadece az bir Miktarininda Almanyada kaldiginida daha anlatmak istiyordum.

Halbuki daha evvelki paylasimlarimda, burada Almanya, altin Reservlerini yeniden Almanyaya getirmek istedigini paylasmis oldum.
Son etabinda, Fransada olan Altin Reservlerinin yeniden Franfurta geldigini, ikinci etapta´da, Ingilteren, ücüncü etaptada, Amerikadan getirileceginin planlandiginida simdiye kadar bahsetmemistim.

Halbuki burada Planlar bir bütün olarak görülmesi lazim.

Almanlarin Osmanlilarin (Türklerin) Dostu olarak gözükmüs olsada, Yahudistana verdikleri Ataombombasi bile atabilen, alti Denizaltisi, cok önem tasiyor.

Bir zamanlar Osmanli tarihinde Dost olarak gözükmüs olsalarda, toz duman altinda Ermeni Hazinesini almanyaya tasimislar, yaklasik yüz sene, Türklerin Ermenilere olan soykirimi yalanlarini, Türklerinde Ermeni Hazinesini caldigi yalani hayatta tutmuslardi.

Halbuki burada Türklerin caldigi Ermini Hazinesi, Ikinci Dünya savasinda, Ingilizler tarafindan, "Hitlerin" Mahzeninden Ingiltereye tasindi.

Merkozy sevgililer, bu gercekleri bilmiyormuydu?.

Iste fransizlarin ve Almanyanin oyununa bak.

Pek iyide, Ingilizler, Hitlerin Mahzeninden Ermeni Hazinesini calarken, burada Ermeni Hazinesini, Ingiltereye tasidiklarinidami, bilmiyorlardi?.

Bekle birkac sene daha, Almanya, Bütün Altinlarini yeniden Almanyaya getirdiginde, iste O zaman Cümbüs basliyacak.

Sarkozy, Padisahligi bittiginde, Fransada olan G8 anlasmalarini takip ettinmi, bilmiyorum.
Burada simdiki Fransa Basbakaninin ve Obamanin konusmasina, dikkat etmen lazimdi, O manzara cok interesan.

Amerikan parlamentosunun su 60%´i, bunlari gayet iyi dinledi.

Onun yüzünden Almanya, Yahudistan yanasmasi gözlere geliyor.

Tabiki oralardan bunu tam olarak degerlendiremiyorsunuz, cümbüs Planli calisiyor!.

Bosu bosuna, ben bu Rumuzu secmedim.

Konu disina ciktik ama, zamani geldiginde, bunun üzerine yeniden bir konu acicagim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.