Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.14, 23:41   #32
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Nejat İşler Yoğun Bakımda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Mesajı göster
İnsana kendinden başkası zarar vermezmiş ya aynen öyle işte.. Güzel adam inlaşllah sağlığına kavuşursun ve bundan da bir ders çıkartırsın..!!
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Duayen Mesajı göster
Uzun zamandır sağlıyla alakalı söylentiler vardı. Aşırı alkol sebebi diyorlar.
Üzüldüm, inşallah sağlığına kavuşur
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Alkol, sigara ve duzensiz hayatin sonuclarini yasiyor..Acil sifalar diliyorum.

Tesekkurler Lion
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Nejat İşler, beğendiğim bir sanatçıdır; özel hayatını sorgulamaya gerek görmeden, kendisine acil şifalar diliyorum...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Real. Özel yaşantısını Canan yazmadı ki, baştan oku. Redwin arkadaşımız bahsetti aslında özel yaşantısından. Mihri arkadaşımız da değinme yaptı. Canan sadece özel hayatını sorgulamadan geçmiş olsun diyorum dedi, onlara cevap olarak.
Baştan sona okumadığımı nereden tespit ettin @Damon .. Üstelik iki kez kelime kelime okudum..

Bahse konu yazılar yukarıda..

Bir arkadaş düzensiz yaşamına bağlamış, bir arkadaş da alkole..

* * *

Özel hayat bambaşkadır. Buna kimse burnunu sokamaz, en azından burada yapılmaz. Bunu yapan, önce kendi hayatını bir irdelesin.

Ona göre, şuna göre, ötekine göre.. Ona göre, şuna göre belki benim özel hayatımda beş para etmez.. Burada kıstas ne? Alkol almak mı? Nikahsız olarak biriyle birlikte yaşamak mı? Çok sigara içmek mi? Cinsel tercihler mi? Bundan kime ne?

Bu tür yaklaşımlar çok yanlış. Bu sitede de olmaması gerekir.. Zaten buna bir izin verilerse, ardı arkası da kesilmez..

Ne zamandır insanlık kriterleri bunlarla mı ölçülür oldu?

* * *

Eleştirilecek yanlarım var ise, sonuna kadar eleştirin.. Haksız olduğumu gördüğüm an özür dilemesini de bilirim. Bu gibi durumlar yaşandı, çok eleştirildim. Gayet normal kimse kusursuz değil ki..

Yanlış söylemlerde bulunan arkadaşları da usulünce eleştirme hakkına ben de sahibim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.