Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.14, 00:02   #34
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Nejat İşler Yoğun Bakımda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Diğer üyelerin yazdıklarını atlayıp direkt Canan a çatmandan yola çıkarak yazdım. Ki anlatmak istediğim ise şuydu: Canan özel hayatına hiç değinmedi bile. Onun vurgulamak istediği ( sen de renklendirmişsin ) özel hayatını sorgulamanın ne gereği var anlamında yazmış o cümleyi. Yani özel hayatı ile ilgili yazanlara yönelik kurmuş o cümleyi, sen de kalkıp ona çatıyorsun :P Bunu anlatmak istedim ben.
Alıntı:
Nejat İşler, beğendiğim bir sanatçıdır; özel hayatını sorgulamaya gerek görmeden, kendisine acil şifalar diliyorum...
Denildiğinde değinilmemiş mi oluyor?
Yanlış yapılanı eleştirmenin adı çatmak mı oldu? Özel hayatına deği

Canan benim burada sağ kolum gibi, Canan kendini savunabilir, ne demek istediğini belirtebilir. Öz kardeşim olsa da farketmez ki. Hakaret etmeden yanlışlarımızı eleştirebilmemiz gerek.

İnsanların özel yaşamlarını eleştirme yanlışlığını bırakalım da, Nejat İşler'in son yazdıklarına bakalım..

* * *

Ünlü oyuncu 42 yaşındaki Nejat İşler, sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasına rahatsızlığı ile ilgili daha önce şöyle yazmıştı:

“Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok. Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin. Milyon tane kazık yiyince, bedenin zarar görüyor.

Çıplak geldim, çıplak gideceğim. Amacım zamanı satın almak. Mülk edinmek gibi bir derdim yok. Mülkiyet hırsızlık gibi bir şey. Sevmiyorum işte. Biz kuşak olarak böyleyiz. Bize sevmeyi, bir şeylere bağlanmayı öğretmediler. O tarafımız gelişmedi. Ben dünyanın bir parçasıyım. Şurayla ve bedenimle sınırlı değilim. Bir şeyler yanlış gidiyor, birileri acı çekiyor. Ben de çekiyorum aynı acıyı.

Altıma son model bir araba çekip, güzel bir ev alınca mutlu mu olacağım yani? Hayır, olmam. Aramızda mutlu olanlar varsa zekalarından şüphe ederim, bir de gözlerinden. Çünkü iyi görmüyorlardır. Siz beni yenmediniz çünkü: ben sizinle daha oynamadım. Ben gidiyorum dediğimde 'gitme' diyen birini değil, 'ben de geliyorum, yalnız gidemezsin' diyen birini istiyorum."

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.