Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.14, 19:29   #43
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131115
Aldığı Teşekkür: 42546
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yine, Yeni ve Yeniden Ben :)

Ne diyeyim simdi?.

Coktandir bu konu gözümü isiriyordu?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SoRGeNTe Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar. Forumda meydana gelen bir aksaklık sebebiyle az önce yeniden üye olmam gerekti.
Fırsattan istifade yeniden kendimi tanıtayım istedim.
Ben Pınar, Muğla'da yaşıyorum.
Keyifli forumlar.
Alıntı:
@CeMKaN Ben hükümetin atamasıyla geldim.
Basindan sonuna kadar yeniden konuyu okuyup, farkina vardim´ki, tesekkürlerim bile anca su Konuya kadar yapilmis.

Belkide simdiki Hükümeti referans olarak gösterdiginden´miíiii, acaba komple es gectim.
"Yoksa" daha evvel üye oldugun icin, belkide Oralarda Hosgeldin mesajini verdigimi sanarakmi, simdi cikartamadim.

Neyse, Hosgeldin konularini 10´uncu sayfasina kadar kontrol ettigimde, Eski Hosgeldin konusunuda bulamadigim icin, bari su Ritüeli, ardima birakayim dedim.

Alıntı:
@Nils' Çok teşekkür ederim.
@Lion sorma yaa çekemediler beni. Attılar ama geri geldim.
Bak baaaak, birde Kuru Iftirami burada görüyorum?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Hoş geldin yeniden SoRGeNTe.

Şanslı olduğunu daha önceden söyleyen oldu mu sana?

He yaa, cok dogru!.
Birde Kis olduguna bakarsak, Kapilarida söyle iyicene kapatmistik, ama Kamin´i yakmadigimiz icin, garanti
, Bacadan girdi?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi By_WinS Mesajı göster
He yaa, Bay-Unterstrich Wins, Hq, ney oluyor yahu?, HP´yi taniyordumda, Hq´yu cikartamadim.

Hem bekle, bir yerde seninde Hosgeldin mesajini gördüm, sayet orada böyle Kisaltmalar yapmissan Vay haline.

Bu Kisaltma icin simdilik al bakiyim bunu.

He yaaa, bu kadar uzattimda, konu simdi neydi yahu.

Heee dogruya, Hosgeldin SoRGeNTe. :8

Eee, baska ne isler yaparsin bakayim sen?, sayet senli benli konusmalara Müsade varsa?.

Sayet yoksa, sen yerine siz olarak okuyabilirsiniz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.