Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.14, 12:03   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Kutu Kompleksi! | Tokmak

AKP artık, buluttan nem kapıyor ve “Kutu” sözcüğünü duyunca çileden çıkıyor.
Psikolojide buna “Komplesk” denir.
Kompleks, bilinçaltında var olan ve sağduyuyu etkileyen, ruhsal bir durumdur, kişilerin hastalıklı davranışlarını ortaya çıkarır.

Banka genel müdürünün evindeki ayakkabı kutularından 4.5 milyon dolar rüşvet parası çıktıktan sonra iktidar partisinde “Kutu kompleksi” başladı.

AKP İstanbul Milletvekili Muhammed Çetin, dost meclisinde “Ayakkabı kutusu esprisi” yapınca, soluğu AKP Disiplin Kurulu’nda aldı.
Partiden ihracı istenen Muhammed Çetin “Hamdolsun ki bana rüşvet aldı, ahlâksızlık yaptı, denilmiyor. Alnım ak, gönlüm rahat.” dedi.

Muhammed Çetin’in suçu:
“Ayakkabı kutun kaç numara?”
“Maşallah ayakların 85 numara!”
“Senin kutun büyüktür!”
“Beni satın alacak ayakkabı kutusu yok!” şeklindeki sözlerle arkadaşlarına şaka yapmak!

Çetin: “O kadar yolsuzluk suçlamasına, dolarlara, kasalara müdahale etmiyorlar, benim arkadaşlar arasındaki nüktedan sözlerime müdahale ediyorlar! Hayret!” diyor.
Nasıl bir dönem bu? Rüşvetçilere ceza yok, onları eleştirenler ise partiden atılıyor!
......

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti