Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.14, 15:21   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart 'Zengini Hayra Teşvik Etmek Suç mu?'

Ne diyeyim acaba simdi ben?.

2010, 2011, 1012 senelerinde, cevremdeki Isverenleri hayira cagirmistim.

Okul cocuklari icin, "USB" 2 veya 4 Gig´´lik beleklerin ödemelerini istemistim.

Rakam olarak 50 tane, tanesi 3,50€ olarak, ücüncü senesinde sonunda komple ödedim.

AKP yandasi olarak bir zamanlari bilinen Sahtekarlar, bir taraftan bunu birde Vergiden düserken, "yarisini birde", kendi Reklamlarini üzerine yazdirdiklari halde, bana ödettiler.

Sahtekarliklarina uygun faturayi yazarkende, bayagi Cömert davrandilar´ki, birde onlarin reklamlarini yaparken, kendi cebimden cikan para, 480€ olmustu.

Halbuki iki gigabyte yerine kendim 4 gigabyte siparis yaptigimda, 350€´dan fazla ödememistim. (Vergisi bile icinde)

iste böyle bu AKP veya yandaslarinin Hayir anlami.

Ama birde simdi su Hashasiler basi, AKP Basbakanina gelelim.

Ne güzel sözler, degilmi, 'Zengini hayra teşvik etmek suç mu?' böyle sözler söyliyenin agzindan Bal akmazmi?.

Bu sözünle Soytariligini örtmeye kalktigi ortada iken, Hayir yapilan kurumunda Oglunun Örgütü oldugu müddetce, buna hayirmi denir?.

Hadi onuda öyle kabül etmis olalim, Samsun´da, Adana´da, Kirsehir´de, Van´da, Analar yeterince yemek bulamadiklari icin, Sütleri yetersiz gelipte, Bebeklerin öldügü ortamda, bir suc daha islemis olmuyormu?.

Iscilerin Haklarini Gemilerine yatirirken, Bebeklerin Haklarini ayakkabilarinda saklarken, Köylünün Topragini Dis Mihraklara satarken, burada Haktanmi bahsedilir?.

Yüzyillar boyunca, Topragi isletmis Köylünün Topragini Gasp et, bu Topraklari Madencilere sat, bir taraftan bunlarda sularimizi zehirli Maddelerinle zehirlesin, Köylü Umumilerle geldiginde, bunlari kabül etmeyip, kendi Memurunu göndericegini acikla, ne bu soytarilik, arsizlik?.

Birde suclarinin üzerine simdilik, Cocuk katilligide gelmis durumda, Bebeklerin Risklerini bile Ayakkabi kutularinda saklarken, nasil rahat uyuyabiliyorsun?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla